YAPIKREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI, İŞ BANKASI VE QNB FİNANS BANK’A 9 Taksit!

Eğitimler 6 hafta sonu Cumartesi – Pazar Park Dedeman Otel Levent’te 10.00 – 17.00 saatleri arasında yapılırken, hafta içi de öğrencilerin eğitimi interaktif olarak destekleniyor. 6 haftanın bitmesinin ardından katılımcıların gelişimine katkı her zaman devam ediyor. Eğitime gelen katılımcılar sonraki dönemlerin eğitimlerine de ücretsiz katılma hakkına sahip.

Ayrıca eğitim boyunca #SosyalMedyaKampüsü ekibi tarafından tüm katılımcılara rehberlik yapılırken, aynı zamanda her birinin gelişimi analiz edilmekte. Katılımcıların güçlü yönleri belirlenerek bu doğrultuda yönlendirmelerle iş imkanı sağlanabiliyor. Gelişimleri sürekli gözlemlenen katılımcıların eğitimden mutlu ayrılması önemseniyor.

Eğitim; alanında en iyi isimlerle dijital iletişimi 360 derece ele alıyor ve “ E-mail Pazarlama, İçerik Pazarlama, Sosyal Ağlarda Reklam Kampanyaları, Viral Pazarlama, Google Analytics, Adwords, Seo, Growth Hacking, Online İtibar Yönetimi, Facebook Marketing” gibi birçok önemli ders sağlam bir kurgu içinde verilirken; sektörün önce gelen firmalarının CEO’ları, medya sektöründe olan ünlüler, bloggerlar, fenomenler gibi başarılı konuşmacılarla dijital iletişim her açıdan inceleniyor.

dijital pazarlama egitim ucretleri

Hem teorik hem pratik

Teorik bilginin tek başına yeterli olmayacağının farkında olarak, #sosyalmedyakampüsü’nde katılımcılar eğitim boyunca workshoplarla öğrendiklerini uygulama imkanı buluyor. Çeşitli vaka çalışmaları ve proje dersleri ile eğitimlerini tamamlayarak mezun oluyorlar. Ayrıca mezun olup Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikasına sahip olabilmek için öğrendiklerini gösterecek bir proje dersi de mevcut. Projeleri başarılı olan ve devamsızlık şartlarına uyan katılımcılar sertifikalarını almaya hak kazanıyor.

Eğitime katılan istisnasız herkesin, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında yetkinlik kazandığı bu sertifika programıyla ilgili daha şeffaf bilgi edinmek isteyenler, Twitter’da #SosyalMedyaKampüsü hashtagiyle katılımcılar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirler.

Her eğitim dönemine özel oluşturulan mail gruplarıyla eğitim öncesi ve sonrası katılımcılarla bağlantı koparılmıyor 4129GREY, TickTock Boom, VivaKi gibi bir çok büyük ajanslarda staj ve iş fırsatları sunuluyor.

sosyal medya egitim ucretleri

Sektörün önde gelen isimleriyle oluşturulan yoğun eğitim programı, katılımcılara bir kurgu içinde aktarılarak tüm süreçler hakkında bilgi kazandırmayı amaçlıyor. Bugüne kadar mezunlarının %90’dan fazlasını sektöre kazandırarak da başarısını ispatlamış durumda. Eğitmen kadrosunun genişliği ve kalitesi sayesinde networkünüzü büyütmeniz ve kariyerinizi etkileyecek bağlantılar kurmanız mümkün.

Address: Park Dedeman-Levent

Phone: 0533 542 1415

ONLİNE KAYIT