Take Off İstanbul Uluslararası Girişim Zirvesi

Uluslararası platformlarda tanınan ücretsiz etkinlikelerden biri olan Take Off İstanbul 300 yerli ve yabancı girişime, 200 yatırımcıya, 100’den fazla mentora, 100 kurumsal şirkete ve uluslar arası birçok konuşmayacıya hizmet verecek. Tabii ki çokça hediyelerin de yerini aldığı bu harika organizasyon birçok startupta merak uyandırmaya devam ediyor. 16- 19 Eylül 2019 tarihleri arasında Türkiye Teknoloji Takımı, T.C. Cumhurbaşlanlığı Yatırım Ofisi, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile güçlü alt yapı hizmetiyle yatırımcıya ve girişimcilik ekosisteminden önemli isimleri bir araya getirecek. Bu sebeple birçok girişimci için büyük gün olacak.

Türkiye adına önemli olan bu organizasyonun Sosyal Medya Kampüsü için ekstra bir önemi var. Neden mi, Sosyal Medya Kampüsü kurucularından Baturay Elönü de Take Off İstanbul Uluslararası Girişim Zirvesi  dahilinde herbiri özenle seçilmiş mentorlar arasında yerini alarak bizileri de gururlandırdı. Kendileri mentor göreviyle birçok startup ile birebir etkileşim halinde olarak mesleki tecrübelerini onlarla paylaşacak ve projelerine gerekli desteği sunacaktır.

Take Off İstanbul Uluslararası Girişim Zirvesi, süperstar mentorlar, nefes kesici girişim sunumları, inanılmaz yatırım olanakları ve iş ortaklığı fırsatları, Take Off İstanbul 2019’da sizleri bekliyor. Take Off İstanbul sitesini incelemek isterseniz Tıklayınız.

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)