Yeditepe Üniversitesi
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı

Address: 21 Ocak - Park Dedeman Levent

Phone: 0532 652 1092
ONLİNE KAYIT
Yeni yılda hayatınıza yeni bir dokunuş yapmak ister misiniz?
Türkiye’nin en popüler Sosyal medya ve Dijital pazarlama Uzmanlığı Sertifika programı PayU iş ortaklarına özel 3000TL yerine 2.160TL!

İndirimli Fiyatımız
2.160 TL
                                    
  İndirimsiz Ücretimiz
  3.000 TL

  Eğitimi İndirimli Satın al

  Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Eğitimi 8. Dönemi 21 Ocak 2017’de PARK DEDEMAN Levent’de!

  sosyal-medya-kampusu-surprileri

  Projeli eğitim ve uygulama yöntemini ilk gerçekleştiren eğitim platformu olan #SosyalMedyaKampüsü bunun yanı sıra eğitim motivasyonunu sağlamak için her eğitim dönemine özel katılımcılarına özel sürprizler yapıyor.

  Peki katılımcılarını nasıl bir eğitim bekliyor?

  Marka yönetimi, içerik pazarlama, seo, adwors, facebok reklam kampanyaları gibi bir çok eğitimi 360 derece ele alınacak ve bir çok dersde workshop ve uygulamalar yapılarak katılımcılara öğrendiklerini pratiğe dökme fırsatı verilecek.

  Eğitmenler ve konuşmacılar kimler?

  VivaKi Turkiye’den Erhan Özkantarcı, Ekşi Sözlük’den Bengü Üçüncü 4129Grey’den Onur Cengiz gibi ajansların etkili isimlerinn yanı sıra Payu Turkey CEO’su Emre Güzer, Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli , euro.massege ülke müdürü Murat Erdör gibi önemli isimler Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Eğitimi katılımcılarıyla buluşacak.

  Sürekli eğitim Dijital dünyada her an gerçekleşen yenilik ve değişimlerin farkında olan #SosyalMedyaKampüsü, katılımcılarına bir sonraki eğitim dönemini ücretsiz katılma hakkı sunuyor.

  sosyal-medya-kampusu-dersleri

  Rehberlik

  Katılımcılarına birebir danışmanlık olanağı veren #SosyalMedyaKampüsü açtığı staj ve iş görüşmesi kapıları, eğitmen ve konuşmacılarla samimi bir ortam içerisinde bilgi alışverişi yapabilme olanakları ile katılımcılarının yüksek motivasyon ile gelişimlerini günden güne takip edilerek katılımcılarla durumlar hakkında bilgiler aktarılacak.

  Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında toplamda 80 saatin üzerinde eğitim, global ve markalardan gelen 20 eğitmen 4 konuşmacı ile 8. dönem katılımcıları, muhteşem bir eğitim süreci geçirerek ve eğitim finalinde proje sunabilecek düzeyde eğitimlerini sonlandıracaklar.

  Konforlu eğitim salonlarında katılımcıları ağırlayacak olan PARK DEDEMAN , zengin coffee break menüsüyle katılımcıların dinlenme vakitlerini en lezzetli şekilde geçirmelerini sağlayacak.

  Biz yeni katılımcılarımızla buluşama hazır ve çok heyecanlıyız :)