Cenk Çiğdemli #SosyalMedyaKampüsü’nde!

Cenk Çiğdemli #SosyalMedyaKampüsü’nde!

E-Ticaret Dünyasının Yıldızları #SosyalMedyaKampüsü’nde!

Türkiye’de e-ticaret altyapı yazılımlarıyla önemli konuma sahip olan Ticimax’in Genel Müdürü Cenk Çiğdemli’yi, 6 Kasımda #SosyalMedyaKampüsü 7. Dönemi’nde ağırlıyoruz.

Çiğdemli, Türkiye’de e-ticaretin yaygınlaşması için tüketiciye, kurumlara e-ticaretin doğru anlatılması gerektiğini aktarıyor ve açılan her e-ticaret sitesinin başarı hikâyeleri yaratması gerektiğini düşünüyor. Bu konuda başarılı işlere imza atan Ticimax’in en güçlü özelliği, yazılımlarının hazır bir yazılım olmaması. Yani yazılımların tamamen kendi Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen bir yazılım ve kullanıcı deneyimlerine göre her gün yenilenerek geliştiriliyor olması kullanıcıların iyi bir sonuç almasını sağlıyor.

Ticimax’in Genel Müdürü Cenk Çiğdemli’de ,  Ar-Ge süreçlerini, e-ticarette kritik noktaları ve başarıya ulaşmada ki önemli adımları #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları ile paylaşıyor olacak.

Ticimax Nedir?

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ticari hayatta 40 yıllık bir geçmişi olan Nice Group Bünyesinde ‘Maksimum Ticaret’ sloganı ile ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Her sektörden işletmenin kaliteli bir e-ticaret altyapısına sahip olmalarını sağlamak, e-ticaret ve mobil ticarette başarı hikayeleri yaratmayı amaç edinmişlerdir. 10 yıldır binlerce e-ticaret sitesinin altyapısını sağlayarak edindikleri bilgi ve tecrübeleriyle geliştirdikleri, tamamen yenilenen Ticimax V8 ‘in güçlü altyapısı ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmekteler.

Şu anda aralarında birçok ödül almış, yaptığı trafik ve satışlarla ön plana çıkan 2000’nin üzerinde firmaya e-ticaret altyapıları sağlamaktalar. Geliştirdikleri güçlü altyapı ile kullanıcılarımızın yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapmalarını sağlıyorlar.

cenk

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)