CEOtudent.com’da İlham Alacağınız Çok Şey Var

CEOtudent.com’da İlham Alacağınız Çok Şey Var

#SosyalMedyaKampüsü Editör

Pınar Duman
#SosyalMedyaKampüsü Editör

CEOtudent.com‘u daha önce ziyaret etmediyseniz yazımız tam size göre!

Şimdi yaş gelmiş geçiyor okul bitmek üzere eteklerin zil çalıyor. “Ne olacak şimdi? İş bulabilecek miyim? Peki, ben ne istiyorum?” yandın yandın dolandın. “Sakin ol Şampiyon” diyerek konuya giriyorum. Genel olarak kariyerimiz için en çok kullandığımız araçlar iş bulma siteleridir. İşte tam burada bir es veriyorum ve diyorum ki “Zor dostum zor”. İşin şakası bir yana.  Genç nüfusta maşallahı olan bir ülkede kariyerini sadece iş arama siteleri ile sınırlandırmak gerçekten de kulağa biraz imkânsız gibi geliyor. İşte bu potansiyeli gören genç bir girişimci Yağmur Avvurur CEOtudent’ı kuruyor.

Peki CEOtudent.com’da neler var?

CEOtudent_sosyal-medya-kampusuİçine girip baktığınızda da göreceksiniz ki. Mayıs 2015’te kurulan bu site kariyerinizle ilgili geniş kapsamlı bir yardım sunuyor. Kişisel gelişim, pazarlama, kariyer, etkinlikler, girişimcilik, güncel haberler ve özgün içerik başlıca ana konuları. Ayrıca sizi sadece yazılarını okutup göndermiyor. Konuk yazar olarak siteye yazmanızı destekleyen bir politikaları var. Yani okuyucu ile interaktif bir bağ kurabiliyorlar. Onlar için herkes yazabilir. Sizde istediğiniz konuda sesinizi CEOtudent ile duyurabilirsiniz. Konularınız uzmanlığınız alanından olup yazılarınız portfoloyonuza bile ekleyebilirsiniz.

Boy gösterme

Bu arada şunu da belirteyim. Etkinlik bölümünden etkinlikleri katılımcı olabilirsiniz. Böylelikle iş bulma fırsatınızı organik olarak daha da yükseltip ek olarak etkinliklerde kendinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz.

Bir tek kariyer olarak konuya bakmadan kişisel gelişim içinde muhteşem bir site. İlham bölümünden gayet güzel ve ilham verici yazılar okuyabilirsiniz.

Harekete Geçmenin Tam Zamanı

Özellikle Türkiye’de iş bulmanın oldukça rekabetli bir alanda boy gösterdiği, herkesin artık kendini geliştirdiği ve elinizdeki artı bir özelliğin sizi bir anda ön sıraya taşıdığı bir dönemde, kariyerinizin geleceği açısından CEOtudent’in hakkını vermek gerek. Son söz olarak ekmek artık aslanın midesinde ve hareket geçmenin tam zamanı.

İyi Günler ve İyi Şanslar…

17 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)