Uygulamalı Adwords ve Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Uygulamalı Adwords ve Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uygulamalı Adwords ve Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Sosyal medyada kendine yer edinmek, markasını dijital pazarlama kanallarında daha etkin yönetmek, yeni iş kurmak ya da bu kanalda kendini geliştirmek isteyen herkes için rotamıza sosyal medya reklamcılığı eğitimimizle devam ediyoruz.

#SosyalMedyaKampüsü Editör

Elif Egeroğlu
#SosyalMedyaKampüsü Editör

Uygulamalı AdWords eğitiminin en çok istenilen ve aranan eğitimlerden olduğunun farkındaydık ve bir de yanına sosyal medya reklamcılığı yani Facebook, Instagram, YouTube, Twitter ve LinkedIn gibi etkili sosyal ağlarının reklam kampanyalarını rahatlıkla oluşturabileceğiniz ve profesyonelliğe adım atacağınız bir eğitim eklemek istedik.

GOOGLE’DA BU KELİMELERİ ARATMANIZA ARTIK GEREK YOK! FACEBOOK REKLAMLARI NASIL VERİLİR? ADWORDS REKLAMLARI NASIL VERİLİR? INSTAGRAM REKLAMLARI NASIL VERİLİR?  TWITTER REKLAMLARI NASIL VERİLİR? YOUTUBE KANAL REKLAMLARI NASIL YAPILIR?

Publicis Grubun bünyesindeki, global dijital reklam ajansı Vivaki Türkiye’nin Biddable Medya Direktörü Berkant Kuru, Çağrı Berat Baş ve Çağıl Düzenli ile muhteşem bir eğitim sizleri bekliyor

Yapılacak kampanyaların teorik aşamasından itibaren; kampanya planlaması, AdWords kurulumu, reklam stratejisi oluşturma, içerik hedeflemeden gerçek zamanlı reklam yönetimi ve raporlamaya kadar, her alanda en detaylı ve faydalı bilgilere ulaşıyor aynı zamanda bunları yapacağınız işlerde anında uyguluyor olacaksınız.

[button url=”//sosyalmedyakampusu.com/online-basvuru-facebook/” target=”_blank” text=”Online Kayıt” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ]
Berkant Kuru ve muhteşem ekibi her aşamayı siz bilgisayarınızda uygulamaya çalışırken yanı başınızda olacak ve reklam kampanyaları birebir iletişimle kurgulayacaksınız.

sosyal medya reklamciligi egitimi

KENDİ ÜRÜN YA DA İŞİNİZİN REKLAMLARI…SİZİN ELİNİZDE

Dijital dünya, içinden her türlü cevheri çıktığı bir mecra. Bunu daha güzel kılan ise artık her şeyin kolay ulaşılabilir ve uygulanabilir olması. Alacağınız eğitim ile kendinize yeni bir kanalda tecrübe sağlayacak ve bunu en aktif hali ile işinize adapte etmiş olacaksınız.

Alanında etkili uzman kadromuzun sizlerle beraber uygulayacakları workshoplar sayesinde bilgilerinizi gerçeğe döküp kendi kampanyanızı oluşturabilirsiniz.

KARİYERİNİZ İÇİN BÜYÜK FIRSAT!

Google AdWords, Facebook reklam panellerini etkin şekilde kullanabilen kişilerin global ajanslar ve markalar tarafından daha çok tercih edildiği bu dönemde yetkinliğinizi arttırmanız bu eğitimle mümkün.

Sektörde benzeri eğitimlerin süre, uygulama düzeyine bakıldığında öğrenme garantili denilen eğitimlerin çok üzerinde ve ileri düzey olan bu eğitimde her #SosyalMedyaKampüsü’nün her eğitiminde olduğu gibi sonraki dönemleri yine ücretsiz.

Sosyal Medya Kampüsü sizleri, Uygulamalı AdWords ve Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi için 20, 21, 27 ve 28 Mayıs tarihleri arasında Park Dedeman Levent’te bekliyor.

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız..

Eğitim Özeti
  • T.C Yeditepe Üniversitesi onaylı Uluslar arası geçerliliği olan Başarı Sertifikası almaya hak kazanıyorsunuz.
  • Birebir uygulama ve çalışma fırsatıyla profesyonel reklamcılığa adım atıyorsunuz.
  • Dedeman Hotel kalitesini muhteşem şekilde deneyimleyerek yaşıyorsunuz.
  • Organik açık büfemizle sağlıklı besleniyoruz.
  • Eğitim verimliğini arttıran sürpriz motivasyon çalışmalarıyla performansınızı arttırıyoruz.
  • Katıldığınız eğitimin sonraki dönemlerine ücretsiz katılım hakkı veriyoruz.
  • #SosyalMedyaKampüsü network ağına katılarak kariyeriniz boyunca sosyalmedyakampusu.com’un sunduğu iş, staj, eğitim fırsatları gibi katılımcı/eğitmen desteğini de arkanıza alıyorsunuz. Çünkü #YarınlarBizim ve #BizBirlikteGüçlüyüz!

[button url=”//sosyalmedyakampusu.com/online-basvuru-facebook/” target=”_blank” text=”Online Kayıt” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ]
[contacts address=”Park Dedeman Levent” phone=”0532 652 1092″ email=”[email protected]”]

100 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)