KATILANLAR NE DEDİ?

Başak Arslan
02/12/2020
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Yaklaşık 2 senedir Sosyal Medya Kampüsü'nü takipteydim. Ha katıldım ha katılıcam derken sürekli erteliyodum, ama farkettim ki ertelemenin sonu yok, sürekli kendinize çeşitli bahaneler üretmekten başka bir şey yapamaz oluyorsunuz. Telefonla ilk aradığım andan itibaren öyle içtenlikle ilgilendiler ki. Tüm eğitmenlerimiz ve Baturay Bey eğitimin başından sonuna kadar bitmeyen o güzel enerjileriyle bizlere bu sektöre dair tecrübelerini uygulamalı olarak paylaştılar. Eğitim sonundaki staj ise işin en tatlı kısmı :) Evet benim de online eğitime dair bir takım endişelerim vardı, ama başladıktan sonra hepsi teker teker uçup gitti, şimdi cebimizde 6 haftadır biriktirdiklerimizle kendimiz için büyük bir adım atma zamanı. Sizlere çok teşekkür ediyorum Sosyal Medya Kampüsü ailesi iyi ki sizlerle tanıştım, ve benim gibi online eğitime dair tereddütleri olanlar varsa eğer hepsinin yersiz tereddütler olduğunu tekrar söylüyorum. Ben çok keyifli bir eğitim süreci geçirdim, darısı başınıza :)

Yasemin İşcan
17/11/2020
Online - Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı

Uzun zamandır Sosyal Medya Kampüsü'nü bilen ve takip edenlerdenim :) Pandemi döneminde derslerin online olmasından dolayı soru işaretlerim vardı fakat yersiz yere kaygılandığımı daha ilk derste anladım. Dersler o kadar eğlenceli, aktif, motivasyon ve bilgi dolu ki hem eğlendim hem öğrendim. İnteraktif olduğumuz için fiziki eğitim gibiydi. Bu alanda eğitim almak isteyen arkadaşlara Sosyal Medya Kampüsü'nün doğru yer olduğunu söyleyebilirim! Hiç düşünmeden gelebilir ve nasıl değiştiğinizi görebilirsiniz. Ayrıca BONUS!
Staj imkanları katılımcılar için inanılmaz bir güzellik. Dersler için yapılan etütlerden bahsetmiyorum bile :) Burada kesinlikle süreç ticari değil, gönül bağıyla ilerliyor. Meslek sahibi olmanız için süreç işliyor. Tüm hocalarıma ve Baturay hocama çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Yolumuz kesişti bir kere biz ayrılamayız :)

Oğuzcan Çağan
17/11/2020
Tarifsiz Bir Eğitim Deneyimi

Başlangıçta bazı endişelerim olsa da çok geçmeden hepsinin ortadan kalktığını gördüm ve rahatladım. Şimdi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimi için doğru adres kesinlikle Sosyal Medya Kampüsü. İlk andan itibaren motive edici tavrı, her an destekleyici yaklaşımı süreci tarifsiz biçimde keyifli hale getiriyor. Soru/cevap kısımlarında sorulmamış veya yanıtlanmamış soru kalmıyor. Böylece konularla ve sektörle ilgili soru işaretleri yerini tatmin edici bilgiye bırakıyor. Eğitim programını pandeminin getirdiği koşullar sebebiyle online olarak deneyimlemek ise benim açımdan bambaşka bir lezzet kattı bu sürece. Verimli bu eğitim dönemi için parçası olan herkese teşekkür ederim.

Seray Somuncuoğlu
15/11/2020
Teşekkürler :)

Bitmeyen enerjiniz, faydalı içerikleriniz ve samimiyetiniz ile harika bir eğitimdi :) her şey için çok teşekkürler.

Ela Belevi
05/09/2020
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Burada kesinlikle bir eğitimden daha fazlası var. Sadece 6 hafta süren bir eğitim değil, Sosyal Medya Kampüsü'nün muhteşem yöneticileri sayesinde hem öğrenciler olarak hem de tüm eğitimcilerle belli ki bir ömür boyu sürecek bir dayanışma ortamı oluşuyor. Size her açıdan yardımcı olabilmek adına fazlasıyla çabalıyorlar. Ve bu alanda çalışmak isteyenler için bu kadar uzman eğitimci ile bir arada olmak harika bir network fırsatı da oluyor. "Ben bu işe girsem acaba yapabilir miyim ki?" düşünceleriniz yerini "Sosyal Medya Kampüsü ailem var, onlarla beraber başa çıkabilirim." demeye başlıyorsunuz. Muhteşem geçen bir eğitim dönemi için teşekkürler. (Duygulandım.)

Dilan Perin
17/08/2020
Verimli eğitimler

Sektör değiştirme kararı alıp dijital sektörü araştırmaya başladığımda dikkatimi çeken Sosyal Medya Kampüsüyle tanıştım. İlk başta tereddütlerim vardı fakat güzel ekip kadrosu ve uzman eğitimcileriyle iyi ki diyorum🙏😇 Eğitim sonrası verdiği staj imkanıyla uygulama yapma ve kendinizi geliştirme fırsatı bulacağınız güzel bir fırsat sunuyor. Değişimimize ortak olan ve desteklerini esirgemeyen Baturay bey ve güzel ekibine çok teşekkür ediyorum 😌😇

Esra Satana
17/08/2020
Dijital Pazarlama & Sosyal Medya Eğitimi

Başta baturay hoca olmak üzere eğitim sürecinde ki bütün hocaların fazlasıyla katkısı oldu benim için. Ayrıca eğitim sonrasında staj ile öğrendiklerimi uygulama fırsatım oldu. Katılmayı düşünen varsa daha fazla düşünmeden hemen kayıt olmasını tavsiye ediyorum :)

Fatma acar
Farmasi
06/07/2020
instagram Eğitimi

Bu eğitimle bir çok şey öğrendim çok teşekkür ederim.Uygulamazsam üretemiyeceğim inş uygulayacam

Sema ceylan
Farmasi
06/07/2020
instagram Eğitimi

İlk defa böyle bir eğitim aldım kafamdaki soru işaretleri yerine oturdu, yanlış bildiğim bir çok şey çıktı ve doğrusunu öğrenmiş oldum böyle bir eğitim almak gerçekten çok gereklimdiyorum👍👍👍

Müzeyyen Fakıoğlu
Farmasi
06/07/2020
Teşekkür

Bugün ust sponsorlarimin planlamasiyla sosyal medya kampusunden cok güzel, eglenceli bir eğitim aldım.
Egitimi veren Baturay beye verdigi bilgiler ve ilgisinden dolayi cok teşekkür ederim. Yeni eğitimi merakla bekliyorum.

Münevver Kabakçı
Farmasi
06/07/2020
instagram Eğitimi

Merhaba içinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle dijital ortama geçme ihtiyaci duydum yeniliklere ve değişime ayak uydurmak gerektiğini düşünüyorum bu konuyla ilgili bu gun sayin Baturay Elönü hocamizdan unutulmaz bir eğitim aldim.Inanin saat 0.9 dan saat 00.13 kadar saatin nasil geçtiğini anlamadim.Gayet samimi,içten bizlere verdiginiz milyon değerlik bilgiler için teşekkür ederim.En büyük yatirim kendimize yaptiğimiz yatirimdir.

Pınar Mahmuzlu
06/07/2020
Online eğitim

Sosyal Medya Kampüsü
Baturay bey
Bu gün almış olduğumuz eğitim bizi bulunduğumuz noktadan yukarılara taşıyarak çok verimli geçti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Fatma Ertuğrul
Farmasi
06/07/2020
Çağ kendini geliştirme çağı

Günümüz de artık birbirimizde medya üzerinden haberimiz oluyor. Sosyal medya üzerinden gelişmek büyümek ve daha çok kişiye hitap etmek istiyorsanız kesinlikle bu işin eğitimini almalısınız. Ve burası tamda aradığınız yer. Bilmediğimiz o kadar püf noktalar varmış ki. Eğitmenler ve dersler çok güzel açık anlatımı ve nezaketleri süper. Kesinlikle tavsiye ederim.

Selma Arabalı
FARMASİ
05/07/2020
Sosyal Medya Eğitimi

Yıllardır kullandığım sosyal medya kullanımımı baştan almam gerektiğini gördüğüm muhteşemmm bir eğitimdi. Ağzınıza yüreğinize sağlık.

Sebahat Kubilay
Farmasi
05/07/2020
Egitım

Tesekur ederım bılgınız egıtımınız farmaside yol gosterıcı ve hedeflerime ulaşmak ıcın bır yol gosterıcı olacak çok tesekur ederım

Sevcan uygun
Farmasi
05/07/2020
Teşekkürler

Eğitime ve Baturay beye yasemin hanım vasıtası ile ulaştım ilk aldığım eğitimden sonra muhteşem görseller hazırlayıp bu yönde çalıştım
Bilmediğim deneyimlemediğim görsel hazırlamada profilim daha farklı ve profesyonel anlamda estetik kazandı
Ve bilmediğim daha çok konu olduğunun farkına vardım. Bugün, de aldığım eğitimin devamı gelecek diye düşünüyorum
Teşekkür ederim

Hüseyin Demir
TBWA/Istanbul
02/07/2020
Dijital Pazarlama & Sosyal Medya Uzmanlığı

Merhaba,
Uzun yıllardır kendimi farklı sektörlerde geliştirme ve farklı ekiplerle çalışma imkanı bulduktan sonra tüm dünyanın takip ettiği "Dijital" rotaya ilgim sebebiyle kariyerimi dijital pazarlama ve sosyal medya üzerine yöneltmeye karar verdim. Yakın çevremden aldığım öneriler sayesinde Sosyal Medya Kampüsü - Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı'nı tamamlayarak sektöre minik bir adım attım. Ancak minik dediğime bakmayın Kurucu Baturay Elönü sayesinde mükemmel bir eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra referansını kullanarak global bir ajans olan TBWA/Istanbul ajansında süper verimli geçen staj süremi tamamladım :) Şu an göğüsümü gere gere ben artık "Jr." oldum diyebiliyorum. Katkılarından dolayı önce Baturay Elönü'e, bu mükemmel eğitimi sağladığı için Sosyal Medya Kampüsü ve Eğiticilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
Saygı ve sevgilerimle..
Hüseyin

Tülin Özatalay
Avon
30/06/2020
Dijital Pazarlama Eğitimi

Sosyal Medya Kampüsü eğitimini şirketim sayesinde aldım, hap gibi öneriler, uygulamaya yönelik bilgiler ve örnekler harikaydı, teşekkürler

Şenay Kızgır Usta
30/06/2020
Metin Yazarlığı Eğitimi

Dijital dünyada kariyer yapmak isteyen herkesin atacağı ilk adım Sosyal Medya Kampüsünde atılmalı...

Eylül Türkyılmaz
30/06/2020
Metin Yazarlığı Eğitimi

İnanılmaz interaktif ve etkileşimli bir eğitim oldu! Kesinlikle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz ve pratik yapma şansınız oluyor çok teşekkürler!

Melek Yalım
28/06/2020

Sosyal Medya Kampüsü'nün eğitimlerine ilk defa katıldım ve oldukça enerjik, eğlenceli ve öğretici eğitimler düzenlediklerini, aynı zamanda katılımcılara birey oldukları için değer verdiklerini gördüm.

Ferhan ÖRNEK
28/06/2020
Pandemi Sonrası İşsiz kalanlara Ücretsiz eğitimler

Covid19 sonrası mağdur olan kişilere özel başlatılan; Sosyal Medya Eğitimleri Hk; linkedin de bir arkadaşım paylaşımıyla görmüştüm.Şu süreçte bir şekilde mağdur olmuş kişilere yardımcı/destek olmak adına yaptıklarınız adına sizlere müteşekkiriz.

Ömer Batuğ Er
Forza Medya
28/06/2020
Değişim Zamanı!

Uluslararası bir şirkette dış ticaret uzmanı olarak çalışıyordum. Kariyer hedeflerime yürüyor olsamda, yeni dünyada kendimi gördüğüm nokta beni tatmin etmiyordu. Yeni medyaya olan ilgim beni dijitalde bir arayış içine soktu. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu Sosyal Medya Kampüsü ile karşılaştım. İyiki de karşılaştım. Kampüs'te beni en çok çeken güçlü eğitmen kadrosu ve staj imkanı oldu. Çok verimli ve eğlenceli 6 hafta sonu eğitimi geçirdim. Baturay Bey ve ekibiyle 1 buçuk aylık staj deneyimi yaşadım, tüm tecrübe ve deneyimlerini aktardılar. Şu an kendi butik ajansımda, ekibim ile beraber prodüksiyon ve sosyal medya hizmeti veriyorum. Eğitim biteli yıllar geçsede Kampüs'ün yüz yüze ve online eğitim fırsatlarından yararlanabiliyorum.

Mustafa TÜRKYILMAZ
Tekstil Firması Lojistik Yöneticisi
28/06/2020
Metin Yazarlığı Eğitimi

Sosyal Medya Kampüsü bildik eğitim dili ve sıcaklığı emeği geçenlere teşekkürler

Seleme Zeyrek
22/06/2020
Dönüm Noktası

Hayatıma yön verme konusunda kararsızlıklarım vardı ve bir gün internette gezerken Sosyal Medya Kampüsü’yle karşılaştım. İyi ki de karşılaştım! Hayatımın dönüm noktası oldu. Eğer sizde hayatınıza ve kariyerinize yön vermek istiyorsunuz hiç vakit kaybetmeden eğitimlere katılmalısınız. İlk kez bir eğitime katılıyordum ve nasıl olacağına dair bir fikrim yoktu. Ama bana kocaman bir aile kattı. Eğitimler son derece verimli geçti. Eğitmenlerin sektörden olması büyük avantaj. Eğitimi verdim gideyim derdin de değil kimse. Sizi gerçek iş hayatına hazırlıyorlar. Ve hazırlamakla kalmıyorlar staj imkanı sunuyorlar. Öğrendiklerinizi pekiştirip sektöre hazırım diyebiliyorsunuz. Baturay Bey ve Sosyal Medya Kampüsü sayesinde ben sektöre atıldım. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Eğer sen de Sosyal Medya Kampüsü’yle karşılaştıysan bekleme!

Burcu Nur İçecek
19/06/2020
Gözünü Kapat Kampüsü Dinle

Eğitimin ilk günlerinde de demiştim. Kendi reklamını bu kadar başarılı yapan bu kadar profesyonel yapan bir işletmenin bana katacaklarını düşünüp o şekilde eğitmlerine katılmıştım. Daha önce de eğitim aldım ama size eğitim yerine workshop yapıp adına eğitim diyorlardı. Bu yüzden sosyal medya kampüsünün farkını çok net gördüm. Bize gerçekten öğretmek istiyor. Gerçekten gerçek iş hayatına hazırlamaya çalışıyor. Eğitmenlerine bakarsanız en iyi üniversitelerden mezun ve çok iyi firmalrda yöneticilik yapan işini çok iyi bilen insanlardır. SMK ‘ nın bir güzel yanı da size GERÇEK bir staj yaptırıp yeteneklerinize göre referans olup iş fırsatları yaratmaları. Diğer AVANTAJI piyasada ki güvenilirliği nedeni ile bir çok firma e-ticaret ya da dijitalpazarlama ilanlarını yayınlarken SMK’dan öğrencilerine de duyurmasını istiyor. Yani ÖMÜR boyu YANINIZ da olan bir okulda EĞİTİM alacaksınız.

Levent Yılmaz
19/06/2020
Kendine yaptığın en iyi yatırım

Sosyal Medya Kampüsü ile yolum kesiştiği için çok şanslıyım.Benim gibi başlangıç seviyede iseniz ve başlayıp başlamama adına tereddütleriniz varsa size tavsiyem hiç düşünmeden size uygun bir eğitime hemen kayıt olun.Merak etmeyin yalnız değilsiniz ve dahası size çok güzel yol gösteren,alanında yetkin eğitmenler olacak.Her daim de yanınızda olacaklar.Baturay Elönü ve Sosyal Medya Kampüsü ekibine çok teşekkürler."Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilisin;şimdi başla,şu anda bulunduğun yerden,elindekilerle başla."

Ramazan Akyel
18/06/2020

Bir arkadaşım sayesinde yolumuz kesişti sosyal medya kampüsü ile ve bu kesişme hayatımda bir dönüm noktası oldu. Hem bu alanda kendimi geliştirme fırsatı buldum aldığım eğitimle hemde iş sahibi oldum sayelerinde o yüzden size minnettarım sosyal medya kampüsü yaptığınız herşey için teşekkür ederim.

Tugba Aydogan
18/06/2020
Sosyal Medya Kampüsü

İnternette araştırırken bulduğum bana kocaman bir aile katan Sosyal Medya Kampüsü; Bu kampüsün eğitimine katılıp bitirdikten sonra tam donanımlı şekilde kariyerine yön vermeye başlayabilirsin.. Bu sektörün neresinde bulunmalıyım diye kararsızsan, seçtiğin alanda 🔝 noktasına varmak istiyorsan, alanında bir numara olan eğitmenlerle kaçırmaman gereken bir eğitim diyebilirim👌🏻 O seni sahiplenen, arkanda hep destek olarak duran kurucusu Baturay’da bingo 😊 çok mutlu ve şanslıyım bu kampüsle tanıştığım için🙏🏻🙏🏻 Senin de bir gün kampüslü olmanı dilerim😉

Tuba Özleyen
Bella Çocuk Giyim
17/06/2020
Tavsiye Ediyorum

Kendi işletmeniz varsa veya kariyerinize dijital pazarlama alanında devam etmek istiyorsanız ya da kendinizi geliştirmek düşüncesindeyseniz doğru adrestesiniz..Bu Kursu bitirdikten sonra bu işi zaten yapan bir çok kişiden bile bir adım önde olacaksınız..Doğru bildiğiniz yanlışları göreceksiniz..Arka planda da her zaman destek verdikleri için Sosyal Medya Kampüsü ‘ne ayrıca teşekkürler..

Neslihan Cambaz
Farmasi
17/06/2020

Sosyal medya kampüsünden online eğitim aldım çok eğlenceli ve verimli geçti. Işlerinde başarılı bir ekip tereddüt etmeden eğitimlere katılabilirsiniz.

Işıl Akın
16/06/2020
Kampüs güzeldir

Sosyal medya kampüsü işini çok seven eğitimcilerle dolu, internet ortamında bile aile gibi oldukları anlaşılabilen, her sorunuza içtenlikle cevap veren, gerçekten herkese faydalı olabilmeyi amaçlayan, benim de içinde bulunmaktan ve kendilerini tanımaktan çok mutlu olduğum bir eğitim kurumu oldu.

Gamze Çiçek
15/06/2020

Sosyal Medya Kampüsüne online eğitimde katıldım ve başta Baturay hoca ve tüm eğitmenler, harika zaman dilimlerinde aldığım en iyi en öğretici ve sizinle iletişimi hiç bir zaman bitmeyen tam destek gösteren bir kampüs olarak belirtebilirim. Çok güzel fikirler veren çok güzel ilham katan ve birçok şehirden tanıdığımız arkadaş seli ve en önemlisi hem kişisel hem kariyerimiz için faydalı ve öğretici bilgiler burada iyi ki sizi seçmişim..

Yasin Üregen
14/06/2020

Çok verimli ve eğlenceli bir süreç oldu.Aklınıza takılan ne soru olursa sorup tatmin edici cevaplar alıyorsunuz ve bu destek kurs bittikten sonra da devam ediyor bu mükemmel bir şey.Çok memnum kaldığımı belirtmek isterim.

Merve Özgehan
canmerspor
13/06/2020

Kampüsten ilk eğitimim E-ticaret oldu.Çok keyifli ve bilgi dolu bir eğitimdi. Gözde Hanım çok anlaşılabilir bir şekilde kafamıza takılan merak ettiğimiz her şeye tatmin edici cevaplarla bizi aydınlattı :) Diğer eğitimler için takipteyim. Teşekkür ederim.

Ekrem Yiğit
13/06/2020

Sosyal medya kampüsünü internetten buldum.Çok doğru bir karar verdim;İstediklerimi fazlasıyla öğrendim.Bence sosyal medya ile ilgili eğitim alacaksanız doğru yerdesiniz.Eğitim sonrası bile eğitim devam ediyor; her zaman her soruya/soruna yaklaşımları,yardımları mükkemmel.

Yıldız Aktari
13/06/2020
E ticarete ilk adım

Çok verimli bi sureç oldu çok tesekkurler emeginize Sağlık

Güler Çankaya Yaran
Hitit Seramik
12/06/2020

Eğitimde ki konforlu ortamı ve dijital pazarlamada, her biri birbirinden başarılı eğitmenleri, taktirle bir kenara koyuyorum. Sosyal Medya Kampüsü'nde bunun ötesinde başka bir enerji var. Hayatımın en keyifli ve en verimli 6 haftası orada geçti. Victor Hugo'nun dediği gibi, "yüce sonuçlar, yüce kararların meyvesidir" işte ben bu meyveleri şimdi topluyorum.

Özlem Kaptanoğlu
Fibabanka
12/06/2020

Sosyal medya uzmanlığı eğitimi için en doğru yer diyebilirim. Başka eğitimler ile kıyaslanamayacak kadar geniş içerik, ses getiren işlere imza atmış eğitmenler mevcut.tüm katılımcıların dönem sonunda teslim edilen proje ile uygulamalı olarak pekiştiği tek yer ve tabiki sosyal medya kampüsü ailesine katılarak bitmeyen dostluk ağına katılmış olmak da muhteşem.

Cihan Aydın
12/06/2020

Eğitimi 2 arkadaşım önerdi . Onların tavsiyesi üzerine kayıt oldum . Eğitmenlerin ve eğitimin kalitesi aldığım tavsiyelerle birebir örtüşüyor. %100 memnunum

Berna Özen
12/06/2020

Çeşitli eğitimler arasından çok zor karar vererek Sosyal Medya Kampüsünün düzenlediği eğitime gitmeye karar verdim. Eğitim süresince aldığımız uygulama derslenin faydasını gördükçe çok doğru bir karar verdiğimi eğitim bitmeden anladım.

Demet Karadeniz
11/06/2020
Eğitimler harika

Bu sektörde kariyer yapmak istediğim için kendi araştırmalarım sonucu burayı buldum ve birçok seçenekten en iyisi olduguna karar verdim, hemen iletişime geçtim.Gerek eğitimci kalitesi gerek yönlendirmelerinden dolayı çok memnunum .

Merve Kirdar
Muse İstanbul
11/06/2020

Burası hem okul hem de profesyonellerle birlikte çalışmanızı sağlayan mükemmel bir eğitim platformu :) Eğer bir fikriniz varsa burada başarıya ulaşmak hiç de zor değil çünkü sosyal medya kampüsü sizi eğitim sonrası da sonuna kadar destekliyor

Başak Petek
11/06/2020

Bu eğitime bir arkadaşım sayesinde katıldım. Eğitim içeriği ve eğitmen seçimi konusunda gerçekten çok başarılı bir kurs olduğunu düşünüyorum.

84 + 7 =

E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN!