KURUMSAL EĞİTİMLER

ŞİRKETLERE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ KURUMSAL EĞİTİM VE ETKİNLİK ÇALIŞMALARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ

0 (532) 652 10 92

[email protected]

BİZİ TERCİH EDENLER

TEKLİF SÜREÇLERİ

BRIEF

Markadan alınan talep ve ihtiyaçlara göre eğitim komitesi toplanarak en verimli eğitim içeriği programı oluşturulur.

EĞİTİM TEKLİFİ

Brief ve eğitim komitesi sonrası oluşturulan eğitim programı ve teklifi paylaşılır.

EĞİTİM AŞAMASI

Sosyal Medya Kampüsü profesyonel eğitmen kadrosu ile uygulamalı ve teorik eğitim programı markayla belirlenen tarihlerde gerçekleştirilir.

KURUMSAL ŞİRKETLERE VE KAMU KURULUŞLARINA ÖZEL ETKİNLİKLERİ VE EĞİTİMLERİ EN FARKLI İÇERİKLERLE OLUŞTURUYORUZ!

#SosyalMedyaKampüsü firmaların ve belediyeler gibi kamu kuruluşlarının özel etkinlikler ve eğitimlerini oluştururken yaşadıkları engelleri ve zaman kaybını göz önünde bulundurarak, firmanız ve belediyeniz için muhteşem içerikleri olan etkinlikler düzenleyebilir.
Sizlerden gelen brief, Komünitemiz tarafından incelenir ve sizlere içerik daha da geliştirilerek en iyi etkinlik teklifi oluşturulur.
Sektörel profesyonellerin yanı sıra ünlü isimlerden de oluşan konuşmacı havuzumuz, sizlere istediğiniz kişileri etkinliğinizde yer verme fırsatını sunuyor. Detaylar için dijital broşürümüzü inceleyebilirsiniz.   SANAT PERFORMANSLARI İLE BÜTÜNLEŞEN ETKİNLİKLER!  Etkinliklerimizi daha dinamik ve daha yüksek motivasyonla gerçekleştirmek için sanat performansları kullanılmaktadır. Bu etkinlikleri dilerseniz firmanızın personelini için ya da topluluklara ulaşmak ve saha inmek için yapabilirsiniz. Türkiye'nin en iyisi olduğumuz bu alanda abonelik sistemiyle de çalışan tek eğitim kurumuyuz. Eğitimlerimizi ve detayları görebilmek için dijital broşürümüze mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dijital Pazarlama

Mobil pazarlama

Analytics

KATILANLAR NE DİYOR?

preview

Başak Petek

Bu eğitime bir arkadaşım sayesinde katıldım. Eğitim içeriği ve eğitmen seçimi konusunda gerçekten çok başarılı bir kurs olduğunu düşünüyorum.

preview

Merve Kirdar Muse İstanbul

Burası hem okul hem de profesyonellerle birlikte çalışmanızı sağlayan mükemmel bir eğitim platformu :) Eğer bir fikriniz varsa burada başarıya ulaşmak hiç de zor değil çünkü sosyal medya kampüsü sizi eğitim sonrası da sonuna kadar destekliyor

preview

Demet Karadeniz

Bu sektörde kariyer yapmak istediğim için kendi araştırmalarım sonucu burayı buldum ve birçok seçenekten en iyisi olduguna karar verdim, hemen iletişime geçtim.Gerek eğitimci kalitesi gerek yönlendirmelerinden dolayı çok memnunum .

preview

Berna Özen

Çeşitli eğitimler arasından çok zor karar vererek Sosyal Medya Kampüsünün düzenlediği eğitime gitmeye karar verdim. Eğitim süresince aldığımız uygulama derslenin faydasını gördükçe çok doğru bir karar verdiğimi eğitim bitmeden anladım.

preview

Cihan Aydın

Eğitimi 2 arkadaşım önerdi . Onların tavsiyesi üzerine kayıt oldum . Eğitmenlerin ve eğitimin kalitesi aldığım tavsiyelerle birebir örtüşüyor. %100 memnunum

preview

Özlem Kaptanoğlu Fibabanka

Sosyal medya uzmanlığı eğitimi için en doğru yer diyebilirim. Başka eğitimler ile kıyaslanamayacak kadar geniş içerik, ses getiren işlere imza atmış eğitmenler mevcut.tüm katılımcıların dönem sonunda teslim edilen proje ile uygulamalı olarak pekiştiği tek yer ve tabiki sosyal medya kampüsü ailesine katılarak bitmeyen dostluk ağına katılmış olmak da muhteşem.

preview

Güler Çankaya Yaran Hitit Seramik

Eğitimde ki konforlu ortamı ve dijital pazarlamada, her biri birbirinden başarılı eğitmenleri, taktirle bir kenara koyuyorum. Sosyal Medya Kampüsü'nde bunun ötesinde başka bir enerji var. Hayatımın en keyifli ve en verimli 6 haftası orada geçti. Victor Hugo'nun dediği gibi, "yüce sonuçlar, yüce kararların meyvesidir" işte ben bu meyveleri şimdi topluyorum.

VİDEO ve FOTOĞRAFLAR

EĞİTİMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN!

DAHA FAZLA DETAY VE EĞİTİM BAŞLIKLARINI GÖRMEK İSTİYORSANIZ BROŞÜRÜMÜZÜ İNDİREBİLİRSİNİZ

İNDİR
brochure