ŞİRKETLERE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ KURUMSAL EĞİTİM VE ETKİNLİK ÇALIŞMALARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ

0 (533) 542 14 15

0 (532) 652 10 92

#SOSYALMEDYAKAMPÜSÜ KURUMSAL EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

İSTANBUL SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

#SosyalMedyaKampüsü global ajans ve markaların en etkili isimlerinden oluşan eğitmen kadrosuyla oluşturulan zengin ders içeriğiyle birlikte katılımcılarına profesyonel bir eğitim sunuyor.

ADANA SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Sosyal Medya Kampüsü olarak İstanbul Aydın Üniversitesi İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı ” sertifika programı yoğun talep üzerine ADANA’da da başlıyor!

SAMSUN SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Sosyal Medya Kampüsü olarak İstanbul Aydın Üniversitesi İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı ” sertifika programı yoğun talep üzerine SAMSUN’da da başlıyor!

DAHA FAZLA GÖR

KURUMSAL EĞİTİMLER

Sosyal Medya Kampüsü, kurumsal firmaların sosyal medya ve dijital pazarlama alanında eğitim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Alanında başarılar kazanmış, sektörel profesyoneller tarafından hazırlanan eğitim içeriklerimiz, firmanızın ihtiyaçlarına göre oluşturulmaktadır. Türkiye'nin en iyisi olduğumuz bu alanda abonelik sistemiyle de çalışan tek eğitim kurumuyuz. Eğitimlerimizi ve detayları görebilmek için dijital broşürümüze mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcı Deneyimi

E-mail pazarlama

Sosyal Medya Pazarlaması

KURUMSAL ETKİNLİKLERİMİZ

KURUMSAL ŞİRKETLERE VE BELEDİYELERE ÖZEL ETKİNLİKLERİ EN FARKLI İÇERİKLERLE OLUŞTURUYORUZ!

#SosyalMedyaKampüsü firmaların ve belediyelerin özel etkinlikler oluştururken yaşadıkları engelleri ve zaman kaybını göz önünde bulundurarak, firmanız ve belediyeniz için muhteşem içerikleri olan etkinlikler düzenleyebilir. Sizlerden gelen brief, Komünetimiz tarafından incelenir ve sizlere içerik daha da geliştirilerek en iyi etkinlik teklifi oluşturulur. Sektörel profesyonellerin yanı sıra ünlü isimlerden de oluşan konuşmacı havuzumuz, sizlere istediğiniz kişileri etkinliğinizde yer verme fırsatını sunuyor. Detaylar için dijital broşümüzü inceleyebilirsiniz.

SANAT PERFORMANSLARI İLE BÜTÜNLEŞEN ETKİNLİKLER!

Etkinliklerimizi daha dinamik ve daha yüksek motivasyonla gerçekleştirmek için sanat performansları kullanılmaktadır. Bu etkinlikleri dilerseniz firmanızın personelini için ya da topluluklara ulaşmak ve saha inmek için yapabilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Mobil pazarlama

Analytics

VİDEO ve FOTOĞRAFLAR

EĞİTİMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN!

REFERANSLAR

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

DAHA FAZLA DETAY VE EĞTİM BAŞLIKLARINI GÖRMEK İSTİYORSANIZ BROŞÜRÜMÜZÜ İNDİREBİLİRSİNİZ

İNDİR