360 Derece Sosyal Medyayı Konuşmaya Hazır mısınız?

360 Derece Sosyal Medyayı Konuşmaya Hazır mısınız?

Sosyal Medya Kampüsü kurucusu Baturay Elönü ile Vivaki Kreatif genel müdür yardımcısı Erhan Özkantarcı’nın katılımı ile gerçekleştirilecek workshop programında sosyal medya ve digital pazarlama dünyası 360 derece ele alınacak.

Markalar Digital iletişimden önce, monolog şeklinde yürüttükleri reklam kampanyalarını digital dünya ile birlikte diyaloga çevirmek zorunda kaldı.  Artık markalar ölçülebilir olan digital mecralarda yer almakta ve hedef kitle ile doğrudan iletişim kurmaktadırlar. Her geçen gün hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen digital iletişim, bir yandan yaşam biçimlerimizi değiştirip şekillendirmekte bir yandan da yeni iş olanaklarının da kapısını aralamaktadır

Digital dünyada markalar kendilerini nasıl konumlandırıyor? Hedef kitle ile nasıl iletişim kuruyor?  Gibi soruları Baturay Elönü cevaplarken, digital iletişimi dünü, bugünü ve geleceği ile her açıdan ele alarak konukların 360 derece bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır. Markanız bir insan olsaydı nasıl biri olurdu? Sorusundan hareket ile marka ve karakter olgusu ele alınırken, biz kiminle konuşuyoruz? Digital mecraların dinamikleri ve kullanıcıları kimler? Gibi sorular ile de hedef kitle ile marka arasındaki doğru orantı konuklara aktarılacaktır.

İçerik kraldır ve bu kral nasıl yaratılır? Sorusunu Oreo Türkiye’nin reklam kampanyalarını yürüten ve oluşturduğu içerik ile digital iletişime farklı bir perspektif kazandıran Erhan Özkantarcı cevaplarken aynı zamanda sektör deneyimlerini konuklar ile paylaşıp, konuklara ajans dünyasının kapılarını aralayacaktır. Digital dünyada strateji yazımı, doğru mecrada doğru içerik kullanımı ve oluşturduğumuz içeriğin markaya kattığı artı değer her açıdan ele alınıp konuklar bilgilendirilecektir.

Workshop sonunda başarılı olan bir öğrenci Sosyal Medya Kampüsü’nün 8. dönem eğitim programına ücretsiz katılma hakkı elde edecek ve bir çok öğrenciye indirim kuponu verilecek.

sosyal-medya-kampusu-marmara-universitesi

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)