Antalya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi başlıyor!

Antalya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi başlıyor!

Antalya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi başlıyor! Türkiye’nin 81 iline yayılmayı hedefleyen en iyi dijital pazarlama eğitim platformu olan Sosyal Medya Kampüsü Antalya’ya geliyor.

İstanbul’da çeşitli üniversitelerle iş birliği yaparak 4 yıldır Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında eğitimlerini başarıyla sürdüren kurumumuz, 2018 yılı içerisinde İzmir ve Ankara’ya eğitimi taşıyarak yüzlerce kişiyi sektöre kazandırdı ve sektörün büyümesine hizmet etti. Şimdi ise gelen yoğun talepler doğrultusunda 17 Kasım 2018’de dijitale gönül vermiş Antalyalı genç ve profesyonellerle buluşmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medya Kampüsü, profesyonel eğitmen kadrosuyla Antalya’ya dolu dolu geliyor!

Eğitimimiz üç hafta boyunca Cumartesi ve Pazar olmak üzere toplamda 6 gün 56 saat sürecek olup, 14 ders olarak kurgulanmıştır. Katılımcılarımız dijitalin uçsuz bucaksız dünyasını sektörde isim yapmış global reklam ajanlarının üst düzey çalışanlarının oluşturduğu eğitmen kadrosundan öğrenecek.

Katılımcılarımız bu eğitimi tamamladıklarında; İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-mail Pazarlama, Dijital Terapi, Dijital Marka Yönetimi, Ödeme Sistemleri, UX Eğitimi, Lead Yönetimi, Online Takip, Facebook ve Instagram Reklamcılığı konularını öğrenmiş ve uygulamış olacaklar.

Eğitim sonrası da kariyer desteğine devam eden kurumumuz katılımcılarımızdan gelen CV’leri ajanslar ve markalarla buluşturuyor ve iş görüşmeleri ayarlıyor. Aynı zamanda eğitimi bir kere satın alıp katılan herkes diğer bütün dönemlere ücretsiz olarak katılabilme şansını elde etmiş oluyor.

Siz de kariyerinize yeni bir yön vermek, kendinizi güncellemek ya da mesleki deneyimlerinizi taçlandırmak istiyorsanız; Antalya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi’nde yerinizi alın.

Erken kayıt avantajları için hemen ön kayıt formunu buradan doldurarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (8)

BEGÜM AYDIN

04 Sep 18

Süper haber! Hep almayı düşündüğüm bir eğitimdi :)

GÜLŞAH UYSAL

12 Oct 18

Ödeme bilgileri ve yer belirtmeniz konusunda yardımlarınızı rica ederim

MELIKE ALP ALGÜL

19 Oct 18

merhaba fiyat ve yer bilgisi alabılrmıyız

OĞUZHAN ÇULUK

31 Oct 18

Merhaba, https://www.sosyalmedyakampusu.com/kurslar/antalya-sosyal-medya-ve-dijital-pazarlama-uzmanligi-sertifika-programi/ buradan bakabilirsiniz =)

ASLI ERSİN

28 Nov 18

FİYAT,TARİH VE YER BİLGİSİ ALABLİR MİYİM ?

ÖZLEM TATLI

10 Dec 18

izmir de yada uzaktan eğitim veriyormusunuz

OKAN AKTAC

16 Jan 19

Ön bilgi ve kayitla ilgili bilgi alabilirmiyim lutfen

SELMA

26 Apr 19

Eğitim ve şartlar hak bilgi rica ederim