İzmir’in Artık Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Var!

Oca 08, 2016
Gözde Günel

Sosyal Medya Kampüsü olarak İstanbul Üniversitesi İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı ” sertifika programı yoğun talep üzerine İzmir’de de başlıyor!

12 Mart- 3 Nisan 2016 tarihleri arasında İzmir Üniversitesi Alsancak Kampüsü’nde gerçekleşecek eğitim 4 hafta sürecek. Hafta sonu Cumartesi, Pazar günleri tüm gün sürecek dersleri katılımcılar alanında uzman, global markaların dijital yöneticilerinden oluşan eğitmen kadrosu tarafından öğreniyor olacaklar. 4 haftanın sonunda gerçekleştirilecek grup çalışmaları ile projelerini sunarak, öğrenilen bilgilerin pekişmesi sağlanacak. Başarılı projeler sunan takım üyeleri İstanbul Üniversitesi tarafından onaylı “ Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı” sertifikasını alıyor olacaklar.

4 haftalık eğitim boyunca zengin içerik konularıyla katılımcılara birçok noktadan bu sektörü anlama şansı bir arada veriliyor olacak. 

Google Analytics, Google Adwords, SEO- Search Engine Optimization, Kreatif İçerik Pazarlaması, Facebook Reklam Optimizasyonu, Hosting Dünyası, Sosyal Medya Pazarlama Stratejileri ve Yaratıcı Reklam Kampanyası Oluşturma, Yeni Medya Teknolojileri ve Pazarlama Kampanyaları, Growth Hacking, Bütünleşik Pazarlama Projesi oluşturma konularını işliyor olacaklar.

Sosyal Medya Kampüsü profesyonel eğitmen kadrosu ve İstanbul Üniversitesi işbirliği ile İzmir’e dolu dolu geliyor!

Kariyerinizde yeni bir adım atmak veya dijital sektörde kendinizi geliştirmek için Sosyal Medya Kampüsü – İzmir  “ Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı” sertifika programına katılabilirsiniz.

Erken kayıt avantajları için hemen ön kayıt formunu doldurarak yerinizi ayırtabilirsiniz. Eğitim sona erdi.

4 Comments. Leave new

Merhaba. İZMIR UNV SUREKLI EGITIM MERKEZINI ARADIN GECEN HAFTA SOSYAL MEDYA KURSU BASLIYORMU DIYE HIC BIR BILGILERI YOK BU KONU HAKKINDA.

Cevapla

İbrahim bey merhaba, İstanbul Üniversitesiyle gerçekleştireceğimiz İzmir eğitimi İstanbul Üniv. iş ortaklığımızın bitmesinden dolayı iptal edildi. Kayıt yapan kişiere ödemeleri iade ediliyor. İlerleyen zamanlarda İzmir eğitimi gerçekleştirmek istiyoruz. Dilerseniz İstanbul’da yapacağımız 26 Mart’daki eğitimimize katılabilirsiniz.

Cevapla
fusun yilmaz
18 Mayıs 2016 03:18

ücret ne kadar acaba?

Cevapla

İzmir için Ekim ayı içerisinde bir eğitim düşünüyoruz.

Cevapla

Bir Cevap Yazın