İzmir’in Artık Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Var!

İzmir’in Artık Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Var!

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama eğitim platformlarından biri olan Sosyal Medya Kampüsü olarak Yeditepe Üniversitesi İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı ” sertifika programı yoğun talep üzerine İzmir’de de başlıyor!

4 hafta boyunca Cumartesi, Pazar günleri tüm gün sürecek dersleri katılımcılar alanında uzman, global markaların dijital yöneticilerinden oluşan eğitmen kadrosu tarafından öğreniyor olacaklar. 4 haftanın sonunda gerçekleştirilecek grup çalışmaları ile projelerini sunarak, öğrenilen bilgilerin pekişmesi sağlanacak. Başarılı projeler sunan takım üyeleri Yeditepe Üniversitesi tarafından onaylı “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı” sertifikasını alıyor olacaklar.

4 haftalık eğitim boyunca zengin içerik konularıyla katılımcılara birçok noktadan bu sektörü anlama şansı bir arada veriliyor olacak. 

Google Analytics, Google Adwords, SEO- Search Engine Optimization, Kreatif İçerik Pazarlaması, Facebook Reklam Optimizasyonu, Hosting Dünyası, Sosyal Medya Pazarlama Stratejileri ve Yaratıcı Reklam Kampanyası Oluşturma, Yeni Medya Teknolojileri ve Pazarlama Kampanyaları, Growth Hacking, Bütünleşik Pazarlama Projesi oluşturma konularını işliyor olacaklar.

Sosyal Medya Kampüsü profesyonel eğitmen kadrosu ve Yeditepe Üniversitesi işbirliği ile İzmir’e dolu dolu geliyor!

Kariyerinizde yeni bir adım atmak veya dijital sektörde kendinizi geliştirmek için Sosyal Medya Kampüsü – İzmir  “ Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı” sertifika programına katılabilirsiniz.

Erken kayıt avantajları için hemen ön kayıt formunu doldurarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

İzmir eğitimimiz hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayabilirsiniz!

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (6)

IBRAHIM

14 Mar 16

Merhaba. İZMIR UNV SUREKLI EGITIM MERKEZINI ARADIN GECEN HAFTA SOSYAL MEDYA KURSU BASLIYORMU DIYE HIC BIR BILGILERI YOK BU KONU HAKKINDA.

BATURAY

16 Mar 16

İbrahim bey merhaba, İstanbul Üniversitesiyle gerçekleştireceğimiz İzmir eğitimi İstanbul Üniv. iş ortaklığımızın bitmesinden dolayı iptal edildi. Kayıt yapan kişiere ödemeleri iade ediliyor. İlerleyen zamanlarda İzmir eğitimi gerçekleştirmek istiyoruz. Dilerseniz İstanbul'da yapacağımız 26 Mart'daki eğitimimize katılabilirsiniz.

FUSUN YILMAZ

18 May 16

ücret ne kadar acaba?

BATURAY

19 May 16

İzmir için Ekim ayı içerisinde bir eğitim düşünüyoruz.

GÜLDEN ÖZARSLAN

27 Jun 17

İzmir için düşündüğünüz eğitimden haberdar olmak isterim. Teşekkürler

SEVGI CIVILI

15 Nov 17

avustrayla doguma buyudum. medya ve teknoloji belgelerim var. guzel bi is ariyorum ben. hem turkce konusabiliyorum hem ingilizce konusabiliyorum. gerey donerseniz sevinirim.