5. Dönem Eğitimimiz Başladı!

5. Dönem Eğitimimiz Başladı!

Sosyal Medya Kampüsü olarak eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz…

Yeditepe Üniversitesi ve Yenibiriş işbirliğiyle düzenlenen “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” eğitimlerimiz tüm hızıyla sürüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu 5. dönem eğitimimize başladık. Enerjisi yüksek, hayalleri olan, öğrenmeye istekli ve azimli bir sınıfla karşılaşmak bizleri çok mutlu etti. Yeni sınıfımızın teknik yeterliliği, ferah ve rahat ders ortamı ve güzel manzarasından da bahsetmeden geçemeyeceğim. Harika geçeceğinden emin olduğumuz 6 hafta sonuna başladık bile. Bu süre boyunca katılımcılarımız sektörün en başarılı isimlerinden dolu dolu bir eğitim görecek.  Siz de bu 6 hafta sonuna uzaktan da olsa dahil olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan eğitimle ilgili paylaşımlarımızı, canlı bloglamamızı ve zaman zaman Periscope’tan yapacağımız canlı yayınımızı takip edebilirsiniz.  Yalnız uyaralım, dayanamayıp soluğu Sosyal Medya Kampüsü’nde alabilirsiniz.sosyal medya kampusu

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitiminin, sektörde başarılı işler yapan kişiler tarafından verilmesi gerektiğine inanıyor ve eğitim kadromuzu buna göre şekillendiriyoruz. Eğitim kapsamında “Content Marketing, E-mail Marketing, Online İtibar Yönetimi, Google Analytics, SEO, Sosyal Medya Görsel İletişimi” ve daha birçok önemli konu örneklerle detaylı olarak işlenirken Okan Karacan ve sektörün önde gelen isimleri de konuşmacı olarak aramızda olacak.

Tabi ki Sadece Teorik Değil!

Sadece teorik eğitimin tek başına yeterli olmayacağını biliyoruz. Bunun için katılımcılarımızın sertifikalarına kavuşabilmeleri için tüm öğrendiklerini uyguladıkları bir proje çalışması hazırlamaları gerekiyor. Projelerinde başarılı olan adaylar sertifikalarını kazanıyor. Yaratılan rekabet ortamında birinci gelen proje sahiplerini ise küçük sürprizler bekliyor.  Sadece proje çalışması aşamasında değil,  hemen hemen tüm derslerde katılımcılarımıza mümkün olduğunca teoriği pratiğe dökmelerini sağlıyoruz.

ali erkurt

Sosyal Medya Kampüsü ailesinin tüm üyeleri eğitim sürecinde ve sonrasında hem eğitmenlerimize hem de bize istediğiniz zaman ulaşıp, yardım alabiliyor. Bu da onlara geniş bir network oluşturma imkanı sunuyor.  Katılımcılarımıza sonraki eğitim dönemlerimizde ücretsiz katılım hakkı sağlıyoruz. Kaçırdıkları veya tekrar dinlemek istedikleri derslere sonraki dönemlerde yine gelebilirler. Kapılarımız katılımcılarımıza her daim açık.

Eğer eğitimimiz sizi meraklandırdıysa buyrun gelin, tanışalım.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)