Adana Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Adana Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Adana Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi başlıyor! İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği Adana Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi erken kayıt fırsatıyla 10 Mart’ta Adana’da başlıyor!

İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Samsun, Konya, Kocaeli derken Sosyal Medya Kampüsü Adana’da ilk eğitimini verme heyecanını yaşıyor. Cumartesi ve pazar günleri toplamda 3 hafta sonu sürecek muhteşem içerik ve profesyonel eğitmen kadrosu ile Adana’da dolu dolu bir eğitim gerçekleşecek. Eğitime, alanlarında uzman global reklam ajansları ve markalardan 6 eğitmen katılacak.

Marka ve Sosyal Medya Yönetiminden İçerik Pazarlamaya, Dijital Pazarlamadan Facebook Reklamcılığına, SEO’dan Google Ads’e kadar birçok konuyu içinde barındıran ‘Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi’nin zengin içeriği sayesinde katılımcılar dijital dünyaya dair tüm sorularına yanıt bulacak, öğrendiklerini uygulamalar ve workshoplarla gerçeğe dönüştürebilecek.

Eğitim Katılımcılara Neler Kazandıracak?

Eğitim sonunda katılımcılar Sosyal Medya İçerik Yönetimi, Dijital Pazarlama, Facebook / Instagram Reklamcılığı ve Google Ads panellerine hakim olacak ve yetkinliğini arttırmış olacak. Aynı zamanda sektör deneyimine sahip ve global markaların yöneticilerden eğitim alacak, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında bir çok konuya hakim olacak, şirket veya markaların pazarlama stratejilerini geliştirecek ve kariyer gelişimine yön verecekler.

Neden Sosyal Medya Kampüsü?

Katılımcıları ile yakın ilişki içinde bulanan ve bağını koparmayan Sosyal Medya Kampüsü; satın aldığınız eğitimin sonraki dönemlerine ücretsiz olarak katılma fırsatı sunuyor. Böylece kaçırdığınız veya istediğiniz derslere tekrardan katılım sağlayarak kendinizi her zaman güncel tutabiliyorsunuz. Sürpriz motivasyon çalışmalarıyla performansınızı arttıran Sosyal Medya Kampüsü, uzman ekibi ile de katılımcıları ile birebir ilgileniyor.  Aynı zamanda mail grupları ile iş ve staj fırsatı sunan #YarınlarBizim ve #BizBirlikteGüçlüyüz mottosu ile öne çıkan Sosyal Medya Kampüsü, eğitim sonrasında da  katılımcılarının yanında olmaya devam ediyor.

Başarılı Katılımcılar Sertifika Almaya Hak Kazanıyor!

Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar, 3 haftanın sonunda İstanbul Aydın Üniversitesi onaylı Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikası almaya hak kazanıyor..

Ders içeriği teorik bilgilere dayalı olsa bile uygulamalı eğitimleri ve uzman kadrosu ile diğer kurumların alışagelmiş eğitimlerine açık ara fark atan Sosyal Medya Kampüsü dolu dolu 42 saatlik eğitimi ile 10-31 Mart Tarihleri arasında Adana’da seni bekliyor!

Adana eğitimi hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayabilirsiniz!

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)