Mail Marketing Aralık Ayı Tavsiyeleri

Mail Marketing Aralık Ayı Tavsiyeleri

Markalarınız için her ay düzenli olarak paylaştığımız, Mail Marketing tavsiyelerine, cıvıl cıvıl bir yılbaşı ayı olan aralık ayı ile devam ediyoruz. Aralık ayının vazgeçilmezi, özel gün ve haftaları sizin için derledik, hadi gelin, markanızı bir adım öne geçirecek tavsiyeleri birlikte inceleyelim.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Bugün sağlıklı bir şekilde yürüyor, konuşuyor, duyuyor ve görüyor olabiliriz ama unutmayın ki her birey, aslında bir engelli adayıdır. Bazen doğuştan, bazen de sonradan başımıza gelebilecek, bir kaza ya da rahatsızlık ile hayatımız değişebilir. Siz de, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne kayıtsız kalmayarak, bu güne özel yapacağınız, etkili bir mail marketing çalışması ile onlar için farkındalık yaratabilirsiniz.

15 Aralık Dünya Çay Günü

Çay firmalarının yaratıcılıklarını konuşturup, rakip markalardan bir adım öne geçme fırsatı yakalayacağı, o “Dünya Çay Günü” geldi. Özel indirimler, etkinlikler, yarışma kurguları tam da bu güne uygun. Doğru ve yaratıcı bir mail marketing ile müşterilerinizi, markanıza hayran bırakabilirsiniz.

21 Aralık En Uzun Gece

Sevgili markalar, dünyanın en uzun gecesine hoş geldiniz. Hem müşterilerinizi hem de sosyal medya kullanıcılarını, bu güne özel yapacağınız etkinlikler, kampanyalar ya da hazırlayacağınız reklam, post çalışmaları ile etkileyebilirsiniz. Bu gün için yapacağınız tüm çalışmaları doğru, etkili ve kişiye özel mail marketing çalışması ile müşterilerinize duyurabilir ve müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

26 Aralık Dünya Gönül Alma Günü

Müşterilerinizden biri, yaşadığı bir problemden dolayı, size kırgın mı? O zaman gönül almanın tam zamanı. Dünya Gönül Alma Günü’nde, müşterinize özel yapacağınız tatlı bir sürpriz, onu yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.

Mail Marketing için bu ay en önemli gün: 31 Aralık Yılbaşı Günü

Markaların heyecanla beklediği, o cıvıl cıvıl, eğlenceli,  kırmızının en çok yakıştığı yılbaşı ayı olan, aralık geldi bile. 2017’yi bitirip yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı bambaşka. İnsanlar 31 Aralık yılbaşı günü için, hazırlıklarını yapmaya başladı bile. Yılbaşı ağacı ve süsleri, yılbaşına özel aksesuarlar ve kıyafetler, ayakkabılar… İnsanların çılgınlar gibi alışveriş yapmasını sağlıyor. İnsanlar, bu gün için günlerce hazırlanırken, markaların bunu es geçmesi doğru olmaz. Markalar, yılbaşına özel yapacakları, indirim kampanyaları, ödüllü yarışmalar ya da kişiye özel hazırlayacakları hediye çekleri ile müşteri kazanabilirler. Markanızın yapacağı, etkili bir mail marketing çalışması ile müşterilerinizin, yılbaşı alışverişi çılgınlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Müşteriler özel günlerde hatırlanmak ya da kampanyalardan faydalanmak ister. Markanızın yapacağı doğru ve etkili mail marketing çalışması, müşterilerinizin markanıza sevgi hissetmesini sağlayabilir ve sadık bir müşteri kitlesi kazanabilirsiniz. Aralık ayı mail marketing tavsiyeleri ile siz de markanızı bir adım öne geçebilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)