BOL EĞLENCELİ YOUTUBE KANALI: BİLMEMEN AYIP!

BOL EĞLENCELİ YOUTUBE KANALI: BİLMEMEN AYIP!

“Lüks otomobil kategorisinin yaramaz çocukları” deyince aklınıza hiçbir şey gelmiyor mu? Ortamlarda bilmediğin için ayıplanacağın türden şeyleri anında öğrenebileceğin harika bir YouTube kanalı önerimiz var: BİLMEMEN AYIP!

Hadi gelin BİLMEMEN AYIP! kanalını birlikte mercek altına alalım. O zaman dans ya da renk!

Saatchi & Saatchi İstanbul’un Managing Director’ü Erhan Özkantarcı’nın eğlendirirken öğreten Youtube kanalı BİLMEMEN AYIP! 07 Kasım 2018’de “Mercedes-Benz AMG Hakkında Bilmen Gereken Her Şey” videosuyla yayına başladı.

Markaların çıkış hikayelerini, onlarla ilgili herkesin mutlaka bilmesi gereken hap bilgileri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir dille aktaran Erhan Özkantarcı, BİLMEMEN AYIP! kanalında yayınladığı ilk videosuyla çıtayı oldukça yükseğe çıkarmayı başardı.

15K abonesi, birbirinden eğlenceli dört videosu ile 543.47 görüntülemeyi yakalayan bol kahkaha dolu YouTube kanalında öyle “sıkıcı, teknik bilgiler” yok. Burada ne mi var? Tabii ki bol eğlence var.

İtalya ile özdeşleşmiş Lamborghini’nin hikayesinde kimler var? Arabaların isimleri nereden geliyor? En çılgın arabaları nasıl ürettiler? Gibi birçok soruyu oldukça “akıcı, sürükleyici, eğlenceli” şekilde cevaplayarak, izleyicileri hem eğlendiriyor hem de bilgilendiriyor. Bu sayede ortamlarda “yoksa bunu bilmiyor musun?” tarzında sorularla da karşılaşmıyorsunuz.

Bizden söylemesi buralar çok yakında oldukça değerlenecek. En eğlendiren ve eğlendirirken de bilgilendiren kanal ile ilgili hiçbir şeyi kaçırmamak için hemen “BİLMEMEN AYIP!” kanalına abone olun.

Sosyal Medya Kampüsü olarak Erhan Özkantarcı’ya ve BİLMEMEN AYIP! kanalına like ve görüntüleme dolu maceralar diliyoruz. Aboneniz bol olsun. 🙂

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

HAKAN IPEK

28 Aug 19

Arkadaşlar Ben Almanya'nın Frankfurt şehrinde yaşıyorum. YouTube' de gezerken tesadüfen sizin Yapmış olduğunuz Bilmem Ayıp otomobiller üzerine yapmış olduğunuz belgeselleri gördüm, çok beğendim ve'de beğeniyle zevkle'de izliyorum. Ben bir Saab Otomobil hastasıyım, Frankfurt'a Taksicilik yapıyorum, Almanya'da Tek ve son SAAB Otomobil Taksisi benim. Model SAAB 95 AERO TTİD üretim Tarihi 2011. SAAB Taxi Otomobili Google bulabilirsiniz Saab Taxi yazıp arayabilirsiniz. Benim Sizlerden ricam SAAB Otomobili uzerine'de bir Bilmem Ayıp belgeseli yaparsanız, Tişörtleride satışa sunarsanız çok memnun edersiniz beni ve benim gibi SAAB O