Doğuş Kuran Sosyal Medya Kampüsü’nde

Doğuş Kuran Sosyal Medya Kampüsü’nde

Sosyal Medya Kampüsü 21 Ocak’ta Park Dedeman Levent’de gerçekleştireceği 8. dönem sosyal medya ve diijital pazarlama eğitiminin ilk haftasında, dijital müşteri deneyimlerini konuklara aktarmak üzere, Turkcell Müşteri ve Deneyim Yönetim Grup Başkanı Doğuş Kuran‘ı ağırlıyor.

Müşteri Deneyimi Nedir?

Markanın insanlarda yarattığı duygusal bağ ile ilgilenir. Müşterilerinizin, markanız ile temas ettiği ve bu temasın her bir noktasında markanıza verdiği toplam değeri ifade eder. Bu değer; temas noktalarındaki somut veriler ışığında oluşmuş duygusal değerlendirmelerden elde edilir. Bu nedenle temas noktalarının tamamı tıpkı bir puzzle’ın parçaları gibi birbirlerini tamamlar ve toplam müşteri deneyimini meydana getirir.Parçalardan birinin bile eksik kalması durumunda müşterinin o marka ile ilgili algısı olumsuz etkilenir.  Temas noktaları, ürünün/hizmetin kendisi, satış öncesi, sırası ve sonrası süreçler gibi müşterinin marka ile karşılaştığı her bir nokta olabilir.

Doğuş Kuram Kimdir?

Doğuş Kuran, 1 Ekim 2015 tarihi itibarıyla Müşteri ve Deneyim Yönetimi Fonksiyonu Grup Başkanı olarak Turkcell’e katılmıştır. Profesyonel kariyerine Alcatel-Teletaş’ta başlamış olan Doğuş Kuran, Cisco Systems ve Microsoft Türkiye organizasyonlarında satış, iş geliştirme ve internet çözümleri danışmanlığı alanlarında yönetim pozisyonlarında bulunduktan sonra Ericsson Türkiye’de Genel Müdür Yardımcı olarak Satış ve Operasyon alanlarında çalışmıştır. Son olarak Accenture Türkiye Ofisinde Telekomünikasyon, Medya ve Teknoloji Sektörü Yönetici Ortağı olarak görev yapmaktaydı. Doğuş Kuran, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur. 1997 senesinde Portland State Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği Master derecesini tamamlamıştır.

doğuş kuran turkcell

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)