‘En İyi Eğitim Markası’ ödülümüzü aldık! Teşekkür ederiz.

‘En İyi Eğitim Markası’ ödülümüzü aldık! Teşekkür ederiz.

İş ve ekonomi dünyasının en önemli isimlerinin katıldığı ve Alia Media tarafından düzenlenen, “İşte İşimiz En İyi Marka Ödülleri” törenin de ‘En İyi Eğitim Markası’ ödülü Sosyal Medya Kampüsü’ne geldi.

16 Temmuz Pazartesi günü, Kuyumcu Kent AVM’de düzenlenen ödül gecesinin sunuculuğunu Sn. Okan Karacan gerçekleştirdi. Sanat, siyaset, cemiyet ve iş dünyasından bir çok ünlü ismin katıldığı muhteşem gecede, ödülümüzü değerli tiyatro sanatçısı Sn. Sinan Bengier’in elinden almanın çifte mutluluğunu yaşadık.

Bu yıl 2. kez ödüle hak kazanan Sosyal Medya Kampüsü adına “En İyi Eğitim Markası’ ödülümüz, kurucumuz Sn. Baturay Elönü tarafından alındı.

Gecede konuşan Elönü;

“Biz sosyalmedyakampusu.com’u kurduğumuzda, bu ülkenin gençlerine yeni bir gelecek hazırlamak istedik. Dijital pazarlamada, markalar dünyadaki gibi söz sahibi olsun istedik. Hayatlara dokunduk. Şimdi sosyal medya kampüsü 7 bölgede eğitimlerine devam ediyor.” dedi.

Elönü ayrıca gecede, Sosyal Medya Kampüsü olarak Köln ve Amsterdamda da olacağımızın müjdesini verdi.

‘Biz birlikte güçlüyüz,’ mottosuyla yola çıkan ve değişimi ilke edinmiş Sosyal Medya Kampüsü olarak, bizleri ödüle layık gören Alie Media’ya teşekkür ediyoruz. Birlikte büyümeye, değişmeye ve hayatlara dokunmaya devam edeceğiz.

211 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)