Engel Tanımıyoruz %50 İndirim!

Engel Tanımıyoruz %50 İndirim!

Türkiye’nin en iyi “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” eğitimini veren Sosyal Medya Kampüsü, tüm engelli bireylere %50 indirimli kayıt imkanı sağlıyor.

armağan çağlayanSosyal Medya Kampüsü ve Yeditepe Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Sertifika Programı’ na artık engelli vatandaşlar %50 indirimli kayıt hakkına sahip. İş hayatında yaşadıkları sorunların farkında olan Sosyal Medya Kampüsü, engelli bireylere sadece eğitim süresince değil, eğitim sonrasında kariyer hayatlarında da destek olmayı amaçlıyor. 6 hafta sonu süren eğitim Yeditepe Üniversitesi Beşiktaş dersliğinde gerçekleştiriliyor. Eğitimin 5. dönemi 26 Mart’ta başlıyor.

“Hayatta aslında hepimizin engelleri var. Bazılarımızın engelleri daha göze görünür diye hayatı onlara zorlaştırmak haksızlık. Engelli olmak sorun değil, onların hepimiz gibi yaşamasına engel olmak sorun. Biz engelli vatandaşlarımızın iş hayatlarında karşılaştıkları zorlukların farkındayız ve bu sebeple onlara desteğimizi vermek istiyoruz ve evlerinden de iş yapabilecek iş zenginliğine eriştirmek istiyoruz” diyen Sosyal Medya Kampüsü kurucusu Baturay Elönü engelli bireyleri eğitime davet ediyor.

Neden Sosyal Medya Kampüsü?mesut yar

Eğitimin içeriği oldukça zengin, dijitali 360 derece ele alıyor ve eğitmenler sektörün en iyi isimlerinden oluşuyor.  Sosyal Medya Kampüsü’nü rakiplerinden ayırt ettiren yanlarına gelecek olursak ilk söylememiz gereken şey mezunlarının %80’den fazlasını sektöre kazandırmış olması. Eğitim boyunca kurulan sıcak ilişkiler, eğitmenlere eğitim sonrasında da dilediğinizde ulaşabilmeniz size kariyeriniz için gerekli olan networkü sağlıyor.Ayrıca kariyerinde ilginç başarı öyküleri olan ünlü isimler konuşmacı olarak eğitime katılıyor ve bakış açınızı değiştirecek sohbetler gerçekleştiriliyor.

Eğitim süreniz bitse bile Sosyal Medya Kampüsü ailesiyle ilişkileriniz her zaman devam ediyor. Üstelik tüm katılımcılar isterlerse sonraki eğitim dönemlerine ücretsiz olarak katılabiliyor. Eğitim teorik olarak kalmıyor, proje çalışmalarıyla pratik anlamda destekleniyor. Projesinde başarılı olan adaylar sertifika almaya hak kazanıyor.

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)