Google Adwords Kalite Puanında Değişikliğe Gitti

Google Adwords Kalite Puanında Değişikliğe Gitti

Google Adwords kalite puanı raporlama sisteminde değişikliğe gittiğini duyuran Google, Sadece raporlama sisteminde gerçekleşen değişiklik Adrank algoritmasını etkilemeyecek ve yeni sistemin geliştirmelerde daha etkili olacağı beklenmekte.

Bugünden itibaren, biz [anahtar kelimeler için 1-10 Kalite Puanlarını rapor nasıl güncelleme olacak https://goo.gl/c4Oi7 Bu güncelleştirme, yalnızca raporlama etkiler. Böyle açık artırma zamanı kaliteli sinyalleri Reklam Sıralaması ve TBMeklama hizmet için herhangi bir değişiklik yoktur. değişimin en önemli kısmı trafik olmadan anahtar kelimeler artık varsayılan olarak, Kalite Puanının üç bileşen için 6 puan ve Ortalama alacak olmanızdır. Anahtar kelimeler yeterli gösterim topladıktan sonra puanlar bir gün sonra güncellenecektir.

Perde arkasında, bu değişiklik bize ulaşın trafik anahtar kelimeleri raporlama doğruluğunu geliştirmeye, temel sistemlerin bazı basitleştirilmesine izin verecektir.

#SosyalMedyaKampüsü Eğitmenlerinden Şahin Seçil’in Kalite Puanı Nedir ve Nasıl Yükseltilir? yazısından detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)