Önümüzdeki zaman diliminde Report Editörü tarayıcınızda içinde. yepyeni yollarla hesap verilerinizi keşfetmek sağlayacak, güçlü AdWords aracı saniyeler içinde verileri raporlayabileceksiniz. İşiniz için önemli notları bulmanıza yardımcı olmak için, parçalı sıralanır ve filtre edilebilir özel tablolar ve grafikler oluşturmanıza olanak sağlacayak kolay kullanımlı arayüzü Report Editor, ile yapabilecekleriniz:

  • basit sürükle ile verileri inceleme ve eylem analizleri
  • sıralama, filtre ve ihtiyacınız olan bilgilerin dilimleri odaklanmak için veri döndürün
  • Güçlü veriler ortaya çıkarmak için pasta, çubuk veya çizgi grafikler verilerinizi görselleştirme
  • Verileri analizler için segmentasyonlar uygulama

Report Editör başlarken kolaydır. Örneğin, cihazlar arasında performansı incelemek için, basitçe sürükleyip ve tablo veya grafik içine istediğiniz ölçümleri ve boyutları bırakabilirsiniz.Gösterimler, tıklamalar ve dönüşümler gibi ölçümlerini bakmak ve daha sonra segment cihaz kampanyası veya reklam grubuna gibi verilerinizi boyutlar ekleme yapabilirsiniz. Daha güçlü verilerinizi göz önünde bulundurarak daha verimli çalışmalar yapabilirsiniz Grafikteki veri görselleştirme.Performans trendlerini açıklayıcı şekilde analiz edebilirsiniz. Şimdi, anında anahtar kelimeler, yüzey bir çizgi, pasta veya çubuk grafik oluşturabilirsiniz. Farklı bir görselleştirme denemek isterseniz anında farklı grafikler ve tablolar arasında geçiş yapmak sadece bir tık alıyor. Tabloları kaydedebilir ve başkalarıyla çizelgeleri paylaşabilir veya düzenli olarak çalıştırmak için ayarlayabilirsiniz.

Rapor Editörü deneyimli Reklamverenler zaten aracın esneklik ve hızından yararlanmak isteyecektir. Eve Denton, Metrik Teorisi Kıdemli Hesap Yöneticisi “bize Report Editörü beni anında mobil, arama ve yer için performans verilerini analiz etmenizi sağlar.Tüm yapmam gereken sürükle ve bırak. Hızla ben raporlar oluşturarak zaman kazanamanı arttırmış süre boşa harcamaması engel olmuştur. ”  Biz önümüzdeki birkaç zaman sonra Report Editörü erişime açmayı planlıyoruz. Raporlar sekmesinde, önceden tanımlanmış bir rapor açabilir veya sıfırdan kendi raporlarınızı oluşturabilirsiniz.