Instagram’ın Yeni Tasarımı

Instagram’ın Yeni Tasarımı

Popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram’ın yeni tasarım görüntüleri yayınlandı

Instagram’ın 7.3 sürümü ile birlikte neler değişecek?

Instagram tasarım bir çok önemli bir değişikliğe gidiyor. Şimdilik beta sürümü yayınlanan ve yazılım geliştiricilerinin kullanabildiği yeni Instagram sürümünde pek çok yeni özellik yer aldığı gibi ilk güncelleme Android cihazlarda yayınlanacak.

instagram yeni tasarım

Son yayınlanan güncelleme ile Keşfet bölümünde yenilikler getiren Instagram yeni versiyon gu özelliği kullanıcılar açısından daha foksiyonel hale getiriyor. Uygulama, efektleri daha hızlı yapabildiğimiz bir arayüzün yer alacağı yeni güncellemede tek parmağımızı kaldırmadan filtrelemeler yapabilme olanağı sağlayacak.Yer bilgisini de hızlı ekleyebildiğimiz farklı tasarım ve özelliklerle yayınlanacak olan 7.3 sürümünde kullanıcı ara yüzü daha kullanışlı,kolay ve şık,sade tasarımı olduğu beta versiyonda ilk göze çarpan özellikler olarak dikkatleri çekiyor.
Android cihazlarda yeni güncelleme yayınlandıktan sonra iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda yayını hızlı bir şekilde gerçekleşecek.

İnstagram yaşam hikayemiz,pazarlama ve alış veriş platformu olarak yerini alarak hayatımızda sınırlarını genişletti.Kurumsal iletişim uzmanı Duygu Hürkan ‘nın Hayatımız instagram yazısında instagramın gücünü ve edindiği yeri görebilmeniz için okumanızı mutlaka tavsiye ederiz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)