İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Sertifika Programı Ünlü Konuşmacılarıyla Başlıyor!

İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Sertifika Programı Ünlü Konuşmacılarıyla Başlıyor!

Kariyer.net’in iletişim sponsoru olduğu İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 21 Şubat tarihinde ilk dönemini açıyor.

Kariyerinde yeni bir başlangıç ya da kariyer sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunacak olan İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, 6 hafta boyunca Cumartesi-Pazar günleri 10:00-16:00 saatleri arasında, İstanbul Üniversitesi Beyazıt/Fatih kampüsünde gerçekleşecek.

Sosyalmedyakampusu.com kurucusu Baturay Elönü tarafından İstanbul Üniversitesiyle birlikte hazırlanan programda; globalde ve Türkiye’de başarılı işlere imza atmış dijital pazarlama profesyonelleri teorik ve bol uygulamalarla dolu zenginleştirilmiş eğitimler verecek.

Hepimizin Mandıra Filozofu olarak tanıdığı ünlü oyuncu/yönetmen/yazar Müfit Can Saçıntı, girişimcilik, liderlik ve iş yönetimi konularında iş dünyasının tecrübeli ismi Dr. Mazhar Basmacı, Medya Planlaması hakkında tecrübelerini aktaracak olan show dünyasının ünlü ismi Okan Karacan‘ın yanı sıra Video İçerik Pazarlama konusunda Vine videolarıyla fenomen olmuş Halil Söyletmez, Twitter’da başarılı hesap yönetemi hakkında, Twitter dünyasının filozofu Nefer Ermiş İstanbul Üniversitesi SEM Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı katılımcılarıyla bilgilerini paylaşacak.

Gobal ajanslar Kwanko, iProspect yanı sıra 41?29!, Genart, GroupM, Setrow gibi Türkiye’nin isim yapmış ajanslarının ve GarantiN11, kentkart gibi markalarının etkili isimleri de  Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programına Eğitmen olarak yer almaktadır.Ayrıca İstanbul Üniversitesi akademisyen kadrosundan tecrübeli isimler eğitmen olarak programa katılım sağlayacaklar.

Sektörel iş ağı ve iş fırsatları şansını yakalayacak katılımcılar, marka entegrasyonu ve duruşu, sosyal medya takibi ve analizi, dijital PR stratejileri, SEO, sosyal medya krizlerine stratejik yaklaşım ve kriz yönetimi, marketing reklam uygulamaları, mail marketing ve bütünsel sosyal medya projesi oluşturma gibi sosyal medya iletişiminin tüm yönlerini öğrenme fırsatını bulacaklar.

Bugüne kadar yapılmış eğitimlerin içeriğinin dışına çıkılarak gerçekleşecek bu eğitime,

  • Ürün ve hizmetlerini, internet ortamını kullanarak satmak isteyenler,
  • Kendi işini kurmak isteyen ve kendi işinin patronu olmak isteyenler,
  • Tecrübeli pazarlama uzmanları, danışmanları,
  • Kariyer planlarını dijital pazarlama ve sosyal medya alanında yapmak isteyenler,
  • Pazarlama ve satış konusunda profesyoneller (uzmanlar, uzman yardımcıları ve yöneticiler),
  • İş hayatına yeni girmiş ve pazarlama alanında kariyer yapmayı düşünenler,
  • Pazarlama üzerine kariyer yapmayı hedefleyen üniversite öğrencileri,
  • Dijital içerik geliştiriciler, ürün ve hizmet geliştiricileri, strateji uzmanları, iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları katılım gösterebilecek.

Eğitmen kadrosunu, Ders içeriklerini inceleyebilir ve Online Kayıt yapabilirsiniz    

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)