İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

 Kariyer.net’in Sponsor olduğu İstanbul Üniversitesi’nin  Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika programı 21 Şubat tarihinde başlıyor!

Dev şirketlerin markalarının dijital itibarını cesurca oluşturabilen, yönetilebilecek sosyal ağların yanı sıra reklam ve PR konusunda profesyonellerin yetişmesini amaçlayan İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programının başvuruları sınırlı sayıda tutulmaktadır.

Geleceğin meslekleri arasında ilk sırada yer alan ve 2011 yılında Türkiye İş Kurumunun Türk Meslekler Sözlüğü’ne giren sosyal medya uzmanlığı, şirketlerin en popüler ihtiyaçları arasında yer alan sosyal medya yönetimi sayesinde stratejik bir önem kazanmıştır. Bu sebeple sosyal medya ve dijital pazarlama sektörüne ilgi duyanlar için yeni kariyer kapısı açılmış oldu.

Bugüne Kadarki En İyi Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi

Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda nitelikli sosyal medya uzmanlarının yetiştirilebilmesi ve bu alanda çalışan, bu alana ilgi duyan, markaların dijital proje yönetimlerinde söz sahibi olmak isteyenler için sosyal medya içerikli akademik eğitimler üniversitelerin sürekli eğitim merkezlerinde verilmeye başlandı. sosyalmedyakampusu.com kurucusu Baturay Elönü tüm üniversitelerde verilen eğitimleri inceleyerek, katılımcıların olumlu ve olumsuz yorumlarını da dikkate alarak Türkiye’nin en iyi Sosyal Medya Sertifika Programını İstanbul Üniversitesiyle birlikte hazırladı.

Kariyer Fırsatlarını Yakalama Şansı!

Kariyer yolcuğunda networking ve iş fırsatları şansını yakalayacak katılımcılar, sosyal pazarlama, marka entegrasyonu ve duruşu, sosyal medya takibi ve analizi, dijital PR stratejileri,SEO, müşteri deneyimi yaratma, sosyal medya krizlerine stratejik yaklaşım ve kriz yönetimi, marketing reklam kampanya uygulamaları, mail marketing ve bütünsel sosyal medya projesi oluşturma gibi sosyal medya iletişimin tüm yönlerini profesyonel olarak öğrenme fırsatı buluyorlar.

Kısacası bu alanda kariyer yapmak, kariyer değiştirmek, kendini geliştirmek isteyen yönetici ve üst düzey yöneticiler ya da kurumsal iletişim, halkla ilişkiler vb. departmanını geliştirmek isteyen şirketlerin İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı eğitimine katılmaları profesyonel sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi yapabilmeleri için gerekmektedir.

Sosyal Medya’da Profesyonel Olabilirsiniz

İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı eğitimi, 21 Şubat – 28 Mart tarihleri arasında cumartesi ve pazar günleri saat 10.00 – 16.00 arası İstanbul Üniversitesi Beyazıt/Fatih kampüsünde gerçekleştirilecektir.

Detaylı ders programı ve eğitim kadrosuna sem.istanbul.edu.tr adresinden bakabilir, online başvuruda bulunabilirsiniz. Öğrenciler ve kurumsal firmalar sunulan özel olanaklar için detaylı bilgi alabileceğiniz iletişim numaraları ; 0212 440 17 35 – 0212 440 17 36

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

SERKAN

29 Dec 14

Merhaba Dostlar, Pazarlama İletişimi Master yapıyorum. Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimini bir kaç aydır araştırıyorum. Piyasa oldukça dalgalı. Bir çok kurum bu eğitimi veriyor. Dijital marketing sektörü son 8 yıldır Türkiye'de ciddi bir gelişme gösterdi. Şimdi bakıyorum; e-marketing, marketing Communication, Marceting Strategy, Reputation, Brand Marketing ciddi boyutta önem kazandı. İstanbul Üniversitesinde düzenlenecek olan Sosyal Medya Uzmanlığı eğitiminin içeriğini inceleme fırsatı buldum. Eğitim programındaki eğitimciler kariyerinde önemli mesafe kat etmiş ve duayenler. Bu durum memnuniyet verici. Eğitimin üst düzey kalitede verileceğini gösteriyor. Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimi en yakın zamanda başlar, ben ve sizler bu eğitimi tamamlama fırsatı buluruz. Saygılarımla.