Kelimelerin Gücü Adına

Kelimelerin Gücü Adına

#SosyalMedyaKampüsü Editörü

Deniz Çerçioğlu
#SosyalMedyaKampüsü Editörü

Sosyal Medya Kampüsü yine çok değerli bir ismi 4.eğitim döneminde konuk ediyor. Son yıllarda ekranlarda gördüğümüz başarılı sunucu Ali İhsan Varol eğitimimize konuşmacı olarak geliyor.

Türkiye’nin en iyi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimini veren Sosyal Medya Kampüsü olarak eğitimimizde başarılı isimleri ağırlamaya devam ediyoruz. Çok yakında başlayacak olan 4. Dönem eğitimimizde, sunucu, yapımcı, oyuncu, senarist Ali İhsan Varol’u ağırlıyoruz. Aslında kendisi uzun yıllardır bu sektörün içinde.  Fakat biz kendisini yapımcılığını hem sunuculuğunu yaptığı, geniş bir izleyici kitlesi olan “Kelime Oyunu” programıyla tanımıştık. Severek takip edilen bu programın ardından da “Kardeş Payı” dizisinde oyuncu olarak seyretmiştik.

Ali İhsan Varol’un ilginç kariyer öyküsünü kendisinden dinleyeceğiz. Kendisiyle tabi ki kelimeler, sosyal medya ve insan hayatına etkileri hakkında keyifli bir sohbet geçireceğiz. İstanbul Üniversitesi’nin Beyazıt Kampüsü’nde gerçekleşecek sohbetimizin detayları için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bu dönem eğitimimizin bir başka önemli konuğu ise Yalova Milletvekili Muharrem İnce olacak. Kendisiyle sosyal medyanın siyasete etkilerini konuşacağız. Daha önceki dönemlerimizde de Armağan Çağlayan, Mesut Yar, Fundalina gibi önemli isimleri ağırlamıştık. İstanbul Üniversitesi ve Sosyal Medya Kampüsü işbirliğiyle gerçekleştirilen eğitimlerimizde her zaman Türkiye’nin en başarılı isimlerini ağırlamaya devam edeceğiz.

Ek Kontenjan Fırsatını Kaçırmayın

16 Ocak’ta başlayacak eğitimimizin kontenjanı şimdiden doldu. İlgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz.  Açılan ek kontenjanımızdan faydalanmak için acele edin!

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)