Konya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Konya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Konya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Konya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi başlıyor! Türkiye’nin bir çok ilinde eğitim veren ve globalleşme yolunda hızla adımlarını atan Sosyal Medya Kampüsü Konya’da ilk eğitimini vermeye hazırlanıyor!

İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği Konya Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 13 Nisan 2019 tarihinde Konya’da başlıyor. 3 hafta sonu 6 gün ve 56 saat sürecek Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi’nin eğitmen kadrosu alanında uzman, global ajans ve markalarda çalışan isimlerden oluşuyor.

Hayallerinin Gerçekleşeceği Yer Sosyal Medya Kampüsü!

Hangi bölümü okudun, hangi mesleği icra ediyorsun bilmiyoruz ama şuan bu yazıyı okuyorsan Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamaya ilgi duyuyorsun demektir. Kendini geliştirmek isteyip vakit bulamıyorsan veya sürekli erteliyorsan asla hayır diyemeyeceğin fırsat yaşadığın şehre, Konya’ya geliyor. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamaya dair her şeye hakim olacağın Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi hayallerini fırsata dönüştürmeni sağlayacak.

Eğitim İçeriğinde Neler Olacak?

  • Marka ve Sosyal Medya Yönetimi
  • İçerik Pazarlama
  • Dijital Pazarlamaya Giriş
  • SEO (Uygulamalı)
  • Google ADS (Uygulamalı)
  • Facebook Reklamcılığı (Uygulamalı)

Eğitim Sana Neler Kazandıracak?

  • Düzenli içerik üretiminin nasıl yapıldığını öğrenecek, markan için kusursuz içerikler üretebileceksin.
  • Herhangi bir markanın sosyal medya yönetimini ve dijital pazarlama süreçlerini profesyonelce yönetebileceksin.
  • Doğru pazarlama ve reklam stratejisi ile doğru hedef kitlene ulaşarak internet üzerinde satışlarını ve etkin Sosyal Medya Çalışmaları sayesinde web site trafiğini arttırabilceksin.
  • Ayrıca markan için reklam verirken doğru hedef kitleye ulaşarak bütçeni doğru bir şekilde kullanabilecek, kampanya planlaması yapabilecek, reklam yönetimi ve raporlamayı en doğru şekilde kavrayacaksın.

Kısacası Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi’nde A’dan Z’ye Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya ile alakalı her şeyi öğrenecek, bu alanda yetkinliğini arttırarak dijitalde markanı uçuşa geçireceksin.

 Geleceğin için Sosyal Medya Kampüsü!

#YarınlarBizim, #BirlikteGüçlüyüz mottosu ile öne çıkan ve değişimi kendine ilke edinen Sosyal Medya Kampüsü kariyer hayatınız boyunca arkanızda oluyor. Hayallerini gerçekleştirme konusunda asla desteğini esirgemeyen Sosyal Medya Kampüsü katılımcılarına iş hayatında referans olurken, eğitim boyunca ve sonrasında da katılımcıları ile iletişimini sürdürüyor.  Network  ağı sayesinde katılımcılarına iş ve staj imkanı sunan Sosyal Medya Kampüsü bir sonraki dönemde katılımcılarına ücretsiz eğitim imkanı sunarken, farklı eğitimlerde de indirim fırsatı sunmayı ihmal etmiyor.

Hem uygulamalı hem de teorik olarak eğitime devam eden katılımcılar, eğitim sonunda  İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikası almaya hak kazanıyor.

Konya eğitimi hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayabilirsiniz!

 

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

HÜSNA DIŞCI

25 Apr 19

Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi alıp bu yönde kendimi geliştirmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz :)