LinkedIn Jobs Mobil Uygulaması

LinkedIn Jobs Mobil Uygulaması

Linked in, yakın zamana kadar çok ilgi odağı olmamasına rağmen, çalışan kesimin her zaman merak ettiği bir mecra oldu. Özellikle iş çevresinin yoğun olarak kullandığı Linked In, bugün birçok kişinin merakla takip ettiği bir sosyal medya alanına dönüştü. Linked in mobil uygulamasının ardından büyük bir hızla Linked In Jobs Mobil Uygulama gündeme geldi. Günümüzün yoğun ilgi gören uygulamaları arasında yer aldı.

Sosyal medyada yer alan sitelerin yoğun olarak ziyaretçi toplaması, mobil uygulamaları da gündeme getirdi. Linked In Mobil Uygulama yaygın olarak kullanılan mobil uygulamalar arasında yer alıyor. Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden yapılan ziyaretlerin, PC üzerinden yapılan ziyaretleri aşması ile mobil uygulamalar da büyük bir hızla artıyor.


sosyalmedyakampusu23183 İş İlanı Sizi Bekliyor

Linked In Jobs Mobile Uygulama ile yeni sisteme girilen işleri, kendinize uygun sektör üzerindeki iş ilanlarını ya da şehire göre filtreleme seçeneği ile ilanları görebilirsiniz. Linked In üzerindeki tüm iş ilanlarına kısa zamanda ulaşarak, şirketler ile iletişime geçme imkanınız oluyor. Mobil uygulamasının getirdiği kolaylık ile şirketlere ve ilanlara kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Linked In Mobil Uygulama son zamanların ilgi gören uygulamalarından birisi. Diğer sosyal paylaşım sitelerinden farkı, profesyonel iş çevresine hakim olabilmenizi sağlaması. Linked in üzerinden iş çevresi kazanmanız ya da sizinle aynı sektörde bulunan kişilere daha rahat ulaşmanız kolay oluyor. Linked In Jobs Mobil Uygulama ile de istediğiniz iş ilanlarına çok daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Direkt olarak hedefe ulaşmanızı sağlayan bu uygulama ile istediğiniz pozisyona ait ilanları direkt olarak görebilirsiniz.

Linked In Jobs Mobile Uygulama Kolaylığı

Mobil uygulamalar arasındaki farkı ile iş alanında büyük kolaylık sağlayan Linked In, profesyonel iş çevrenizi ve sektörünüzü tanımanız açısından avantaj sağlıyor. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığınız paylaşımlar bildiğiniz gibi çok kısa zamanda sonuç veriyor. İş ilanları konusunda yardımcı olan siteler arasında Linked In, sağladığı avantajlar ile öne çıkıyor. Linked In Jobs Mobile Uygulama sayesinde sizin için uygun olan ilanları filtreleyerek görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca ilan veren şirketler hakkında detaylı bilgiye yine Linked In üzerinden ulaşabilirsiniz.

Linked In Jobs Mobile Uygulama iş ilanlarının yanında aynı zamanda ilan veren şirket hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Mobil uygulama kolaylığı artık sadece eğlence amaçlı olmaktan çıkıyor. İş arayışlarınız için kısa zamanda sonuç almak Linked In ile mümkün oluyor. Uygulamayı telefonunuza ya da tabletinize indirerek hemen araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

İş İlanları Artık Linked In de!

Şirketler, iş ilanlarının yayınlanması konusunda artık Linked In tercih ediyor. Linked In üzerinden verilen ilanların geçtiğimiz seneye göre çok daha fazlalaştığı görülüyor. Bugün Linked In üzerinde 3183 iş ilanı bulunuyor. Linked In Jobs Mobile Uygulama, bu mecraya üye olan 1.7 milyon kişinin hayalindeki işi bulmasına yardımcı oluyor.

Linked In Jobs Mobile Uygulamasının kullanımı oldukça kolay. Telefonunuza indirdiğiniz zaman filtreleme kolaylığından yararlanarak, size hitap eden ilanlara hemen ulaşabilirsiniz. Şirketlere mesaj atarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstediğim İş Yok Diye Üzülme

Linked In ile 1.7 milyon üye hayalindeki işe daha yakın. İş çevreniz dar ve iş imkanları kısıtlı diye üzülüyorsanız, Linked In Jobs Mobile Uygulama avantajı size binlerce iş ilanı ile avantaj sağlıyor. Ayrıca Linked In özellikle profesyonel çevrenin sosyal paylaşım sitesi olması ile güven veriyor.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)