Mail Spam Puanı ve Gönderim Hızı Kontrolü

Mail Spam Puanı ve Gönderim Hızı Kontrolü

Pazarlama e-mail’inin (gelen kutusu, istenmeyen e-posta, güncellemeler) nerede sonlanacağını takip edebilirsiniz. Mail listenize pazarlama kampanyalarını göndermeden önce,  iletilmiş potansiyel sorunları saptayabilir ve onarabilirsiniz. Mailin, listenizin gelen kutusuna düştüğünden emin olmak için, içeriğinde ufak tefek düzeltmeler yapabilirsiniz.

Mail, gelen kutusuna doğru bir şekilde gönderilmediyse okunmayacaktır.

Tek ortamda, gelen kutusu iletimini en üst düzeye çıkarabilmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Riskli İçerik Tespiti

G-Lock uygulaması e-postanızdaki tüm riskli içerikleri kontrol edebilir. Riskli içerikleri mail sağlayıcı aracılığıyla ve kırmızı bayrak işaretiyle yukarı taşır; gelen kutusunu ve spam dosyalarını ayrı şekilde listeler.

Gmail Etiket İzleme

Gmail iletim performansında görünür olabilirsiniz. G-Lock uygulaması, Gmail dosyalarında birincil, sosyal yada promosyon etiketinde olup olmadığınızı takip etme imkanı verir.

Teslim Süreç Takibi

Teslim süreç takibi, hassas promosyonlar ve önemli faaliyet e-postalarıyla ve zararlı olabilen ISP ayarlamalarıyla ilgili sorunları saptamanızı sağlar.

Spam Puan Testi

Postini, Barracuda ve SpamAssassin v.b. genel spam filtreleri aracılığıyla e-posta içerikleriniz için çalışır ve spesifik içeriklerle ilgili sorunlarda, geribildirimleri listeleyerek size dönüş sağlar.

Gelen Kutusu Oran Takibi

G-Lock uygulaması gelen kutunuzdaki maillerinizi, spamlarınızı, kayıp yüzdelerinizi, kampanyanın gelen kutusu yerleştirmesini en kesin ve kapsamlı bilgiyle size sunar.

Kimlik Doğrulama Testi

G-Lock uygulaması,  çekirdek listeye mail gönderdikçe, her seferinde gönderici kimlik doğruluğunu denetler.

glock

Gelen Kutusu İçeriği

ISP tarafından bloklanmanız, tüm e-posta pazarlama kampanyasını etkileyebilir. Tüm ana ISP’lere yapılan teslim takibi ile pazarlama e-postalarınızın(gelen kutusu, spam, güncellemeler) nerede sonlandığını gösterebiliriz. Muhtemel iletim sorunlarınızı çözerek, zaman ve para tasarrufu sağlayabiliriz.

IP İtibar Monitörü

Gönderimden önce kara listeye alınıp alınmadığınızı keşfedin! Gönderiminizi en yaygın 74 kara liste dahilinde test ediyoruz ve devam eden gönderimler için teslim sorunlarını saptayıp, çözüyoruz. Global kara liste verilerimize Spamhaus, SURBL, SORBS ve daha fazlası dahildir.

4 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)