Mandıra Filozofu #Sosyalmedyakampüsün’de :)

Mandıra Filozofu #Sosyalmedyakampüsün’de :)

Kariyer.net ‘in iletişim sponsoru olduğu  İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı #SosyalMedyaKampüsü ikinci haftasını Mandıra Filozofu filmiyle herkesin hayranlığını kazanan ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı ‘nın katılmıyla geride bıraktı.

Görsel iletişim ve Web ara yüzleri dersinden sonra katılımcılarla buluşan Müfit Can Saçıntı, katılımcılarla samimi iletişim kurarak herkesle tek tek sohbet etti.Katılımcılarla sohbet ederken sosyal medyanın iletişim biçimini değiştirdiğine değinerek bildiğimiz tarzıyla etkileyici hikayelerinden bahsetti.@Mufitcansacinti hesabına gönderilen, yeşilçam kart postallar fotoğraflarından oluşan mizahi tweetleri inceleyen Mandıra filozofuna daha sonra bu kart postallar arkası katılımcılar tarafından doldurularak hediye edildi.Bu hoş sürprizi için #SosyalMedyaKampüsü Kurucusu Baturay Elönü’ye teşekkür etti.

1 Mart Pazar günü dünyaca ünlü bisküvi markası Oreo’nun ve birçok büyük markanın dijital reklam ajansı VivaKi‘den Erhan Özkantarcı ve Utkan Başar katılımcılara tadına doyulmayacak bir eğitim sundular. Katılımcılara Oreo ikram edilerek başlayan eğitim içeriği ile birlikte müthiş bir keyif verdi. İçerik pazarlama hakkında (Content Marketing), birbirinden farklı örnekler değerlendirilerek katılımcılara anlatıldı.

Başarılı reklam kampanyaları, kurguları, planlamaları ve içerik hazırlığı aşama aşama katılımcılara temel termonoloji bilgileri de verilerek anlatıldı. Günün sonu İstanbul Üniversitesi akademisyenlerinden Doçent Bahar Yaşin, Bütünleşik Pazarlama ve Online Reklam dersi ile son buldu. Teorik olarak pazarlama iletişimi ve dijital kanallar değerlendirilerek gelenekselden dijital pazarlama iletişiminde yaşananlar katılımcılara detaylı örnek, analiz ve istatistikler ile anlatıldı.

#sosyalmedyakampüsü #sosyalmedyakampüsü#sosyalmedyakampüsü

,#oreotürkiyede#oreotürkiyede

MandırafilozofuSelfie

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)