Mart’ın “Değişim Zamanı”

Mart’ın “Değişim Zamanı”

“Değişim Zamanı” diyenlerle, değişim göstererek gelişen değerli isimleri yine bir araya getiriyoruz. 

Sosyal Medya Kampüsünün, #DeğişimZamanı etkinliklerinin ikincisi, 4 Mart Pazar Günü, her zaman ki buluşma noktamız, Levent Dedeman Park Otel’de düzenlenecek. 

Ücretsiz gerçekleştirilen “Değişim Zamanı” etkinliklerinin ilki geçtiğimiz kasım ayında yapılmıştı. Haluk Levent ve Özgür Özkan (Özgür Şef) gibi alanında markalaşmış isimlerin de dahil olduğu 4 değerli konuşmacı kendi hikayeleri ile katılımcılara ilham kaynağı olmuşlardı.

Sosyal Medya Kampüsü bu sefer konuşmacı sayısını ikiye katlıyor. Alanlarında isim yapmış ve aralarında  Sevilen Anchorman İsmail Küçükaya’nın da olduğu 8 isim,  #DeğişimZamanı Oturumu için sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

4 Mart Pazar günü saat 9.00’da başlayacak kahvaltı ardından, A Capella Ses Ver Sus Vokal Topluluğu’nun muhteşem performansıyla sizler için #DeğişimZamanı başlamış olacak.

Etkinliğin sohbet akışı şöyle:

Saat 10:15 Dedeman Hotels & Resort Genel Müdürü Tunay Erdal ve 1010 İstanbul Genel Koordinatörü İrem Emrullah ile birlikte “Hizmet Sektörü Değişime Hazır mı?” başlıklı sohbet gerçekleştirilecek.

Saat 10:30  Iyzico  Pazarlama Müdürü Barış Yılmaz ve Paket Taxi Kurucu Ortağı Raşit E. Suer  ile   “Hızlı ödeme hızlı tüketim mi?” sorusunun cevabı aranacak.

Saat 11:00  Güldür Güldür ekibinden Sanatçı Burak Topaloğlu ve Blippar Turkey Ceo’su Zehra Öney ile “Dijital Değişimin Kalıcılığı” konuşulacak.

Saat 11:45  Altavia Dekatlon Yönetici Ortağı Samet E. Sarı ve Manibux Kurucusu Canan A. Bayrak ile “Toplumca Dijital Değişime Hazır mıyız?” göreceğiz.

Saat 12:15  itibariyle Fox TV haber spikeri Anchorman İsmail Küçükaya ile ‘Değişim’ üstüne sohbet başlayacak.

Keyifle başlayıp, keyifle bitecek olan bir “Değişim Zamanı” daha sizi bekliyor. Yeni yollar yeni vizyonlar geliştirmenize ışık tutacak bu önemli etkinliğin parçası olmak istiyorsanız #DeğişimZamanı sizi bekliyor. Etkinlik kaydı için linke tıklayıp 1 dakikanızı ayırmak yeterli olacak.

goo.gl/BmALz3

Bir çok insan değişimin gerekli olduğunu savunur ama çok azı değişim için harekete geçecek cesareti bulur. Belki de şu an bu yazıyı okuyor olmanız bile sizin için #DeğişimZamanı ‘nın geldiğinin işareti olabilir. Değişimin dışında değil içinde olmak için bir adım atın ve “Değişim Zamanı”nı kaçırmayın.

Ve unutmayın! Colin Wilson’un dediği gibi “Kelebek bir defa kanatlandı mı, bir daha asla tırtıl haline gelmez.” 🙂

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)