Muharrem İnce Sosyal Medya Kampüsü’nde!

Muharrem İnce Sosyal Medya Kampüsü’nde!

#SosyalMedyaKampüsü Editörü

Deniz Çerçioğlu
#SosyalMedyaKampüsü Editörü

Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama 4. Dönem eğitimi çok yakında başlıyor. Eğitime önceki dönemlerde olduğu gibi yine çok iddialı isimler geliyor.

Sosyal Medya Kampüsü olarak eğitimimizin 4. Döneminde sosyal medya hesaplarını oldukça başarılı bir biçimde yöneten Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi konuk ediyoruz.

Yaptığı konuşmalar, söylediği sözler paylaşım rekorları kıran Muharrem İnce, sosyal medyada da oldukça popüler bir isim. Kendisinin Twitter’da 1.92M takipçisi, Facebook sayfasında ise 1.22M beğenisi Instagram’da ise 17,5K aktif takipçisi bulunuyor. Bu sene 6.’sı düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri’ nde Politikacı dalındaki ödülün sahibi de Muharrem İnce oldu. Paylaşımlarıyla zaman zaman gündem oluşturan İnce’yle birlikte 20 Şubat’ta, sosyal medyanın siyasete etkilerini konuşacağız.

muharrem ince

Sosyal medyanın artık her sektörde etkili bir biçimde kullanılması gerektiği biliniyor. Sadece kurum ve kuruluşlar değil, siyasetçiler de sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanıyor. Buna bağlı olarak Sosyal Medya Kampüsü her sektörden başarılı isimleri eğitimlerine dahil ederek, katılımcılarına farklı bakış açılarını kazandırmayı amaçlıyor. Eğitimlerin yanı sıra sosyal medya ve dijital pazarlamada başarılı örnekler sergileyen kişiler deneyimlerini Sosyal Medya Kampüsü’yle paylaşıyor.

16 Ocak’ta Başlıyor

Sosyal Medya Kampüsü ve İstanbul Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Sosyal Medya ve Dijital pazarlama eğitimimiz 16 Ocak’ta Beyazıt Kampüsü’nde başlıyor. Kontenjanlarımız şimdiden doldu. Eğer bu kaçırılmayacak eğitime siz de katılmak istiyorsanız sınırlı ek kontenjanımızdan yararlanmak için acele edin!

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)