Murat Erdör #SosyalMedyaKampüsü’nde!

Murat Erdör #SosyalMedyaKampüsü’nde!

E-Ticaret Dünyasının Yıldızları #SosyalMedyaKampüsü’nde!

E-Posta Pazarlama sektörünün ülkemizde önde gelen servislerinden Euromessage’ın Ülke Müdürü Murat Erdör’ü  #SosyalMedyaKampüsü 7. kez düzenlediği Sosyal medya ve Dijital pazarlama eğitimine konuşmacı olarak 19 Kasım’da katılcak.

Özellikle e-ticaret şirketlerinin en sık kullandığı pazarlama yöntemi  olan ve satış oranlarına önemli katkılar sağlayan e-posta pazarlama, içeriğinde birçok ayrıntıyı barındırıyor. Hedef kitle seçimi, spam mail takibi, görsel seçimi, kurgulanan strateji gibi birçok kriter, e-posta pazarlama yönteminin başarısını etkiliyor. Murat Erdör, e-posta pazarlamasında yapılması ve yapılmaması gerekenleri, dünyada bu alandaki trendleri ve başarılı örnekleri #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları ile paylaşıyor olacak.

Genellikle kalabalık zirve ve kongrelerde görmeye alışık olduğumuz Murat Erdör’e, #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları sınıf ortamında birebir tanışma ve iletişim kurma imkanına sahip olacaklar.

Euromessage Servisi Nedir?

Related Grup bünyesinde faaliyet gösteren euro.message, e-posta ve SMS kampanyalarının düzenlenmesi, otomatik ve ölçülebilir mesajların, hedeflenmesi, zamanlanması ve raporlanması hizmetlerini sunuyor.

Hamburg, İstanbul ve Dubai’de ofisleri bulunan şirketin çözümlerinin 1.500’ün üzerinde müşteri tarafından kullanıldığı belirtiliyor. Hatırlatmak gerekirse euro.message, 2012 yılında azınlık hisselerini Doğuş Grubu’na satmıştı.

Murat Erdör Kimdir?

1976 doğumlu olan Murat Erdör lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine master yapmıştır. Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi seven Murat Erdör “Bilgi Paylaştıkça Güzel” temalı www.muraterdor.com adlı web sayfasıyla farklı konularda paylaşımlarda bulunmakta ve birçok firmada düzenlenen sempozyumlarda konuşmacı olarak yer almaktadır.

murat-erdor-sosyal-medya-egitimi

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)