Proje Yönetim Araçları

Proje Yönetim Araçları

En Popüler Proje Yönetim Araçları

Profesyonel işletmelerinn proje yönetim araçlarını kısa tanımlamalarla sizler için toparladık. Aşağıdaki programları kullanarak projelerinizde şirketinizi ve ekibinizi daha iyi yönetebilir düzenli performans sağlayabilirsiniz.

Freshdesk

Çözüm yolları yardım hizmeti veren Freshdesk, ihtiyacınız olan tim müşteri destek hizmetlerini size sunar. E-mail, telefon, sosyal medya v.b kaynağınız ne olursa olsun, tek bir platformda tüm müşteri iletişimini yönetebilirsiniz. Kişisel ve hızlı destek teklifi sunabilirsiniz. Hangi konuda olursa olsun, müşterinize en iyi desteği vermek için kullanımı oldukça kolay bir araçtır. Sınıfında en iyi biletleme ve akıllı otomasyon gibi özelliklerde olduğu gibi, müşterilerinizi daha kolay mutlu edemezsiniz.

Web sitesi: https://freshdesk.com

JIRA by Atlassian

JIRA, mükemmel ürünler yaratma ve ekip planlaması hizmeti sunan proje yönetim aracıdır. Binlerce ekip, sorunları yakalayıp organize etmek için, ekip aktivitelerini takip etmek ve iş atamak için JIRA proje yönetim aracını kullanmakta. JIRA ekibinize kusursuz hizmet sunabilmek için hem masaüstü hem de yeni mobil arayüzü ile çoklu alternatif sunmakta.

Web sitesi: https://www.atlassian.com

Contriber

Ekibin için eksik olan şey proje yönetim aracı ise, Contriber’ın sunduklarıyla aynı sayfada kalmaya devam edebilirsiniz. Projelerinizi kolaylıkla organize edin. Ekibiniz ne üzerine çalışıyorsa kaydını tutun; anahtar dosyaları ve varlıkları organize edin; düzenli geri bildirimler alabilmek için her şeyin yolunda olduğundan emin olun; kilometre taşları ve teslim tarihlerini düzenleyin ve hiçbir bilgiyi asla kaybetmeyin.

Web sitesi: https://www.contriber.com

Web Resource by Replicon

Web Resource oldukça basit bir araçtır. Kolay kullanım sağlayan proje ve kaynak planlama aracı, takip becerileri, kaynak bölüştürme, uygunluk ve uyumsuzluk raporlarıyla etkili bir şekilde proje planlamanıza izin verir. İşe başlamadan detayları netleştirmenize olanak sağlar. Web Resource, Replicon’un TimeCost and TimeBill çözümleri için modül eklentisidir.

Web sitesi: http://www.replicon.com/

ManageEngine ServiceDesk Plus
ManageEngine ServiceDesk Plus tamamen ağ tabanlı destek platformudur ve varlık yönetim yazılımıdır. Olay yönetim, varlık takibi, satın alma, kontrat yönetimi, self servis portalı, bilgi temeli gibi bütünleşik paketi uygun fiyatla sunar. ServiceDesk Plus, ihtiyacınız olan tam teşekküllü IT destek hizmeti sağlar. Normal yayın ve ITIL yayına sahiptir.

Web sitesi: https://www.manageengine.com

Zoho Projects

Zoho Projects proje yönetim yazılımıdır. 15 milyon kullanıcıyla, eş zamanlı online çalışma imkanı sunar. Her sektörden büyük veya küçük ölçekli şirketler bu uygulamayı, doğru zamanda mükemmel çalışmalar yaratmak için kullanabilmektedir. Projeleri planlayabilir, görev atamaları, etkili iletişim kurma, önemli güncellemeleri asla kaçırmamak ve rapor ve süreçleri detaylandırmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Tüm planlara, hiçbir ek ücret ödemeden limitsiz şekilde kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.zoho.com

OneSoft Connect

Herşeyi yönetebilirsiniz. OneSoft işinizi bir Lego gibi bütünler! Tek bir çevreden işlerinizin büyük bir bölümünü yönetmenizi sağlayarak hayatınızı yalınlaştırır. Tüm dağınık dökümanlar, tablolar ve uygulamalara güle güle diyebilirsiniz. Projelerinizde ki görevleri, toplantı dakikaları, müşteri aktivitelerini, varlıkları, fırsatları, kontratları v.b birçok ihtiyacınızı yönetebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.onesft.com/en

WorkBook

20’den fazla çalışanıyla reklam ve iletişim ajansları için tasarlandı. Bütünleşik konuşmalar vasıtasıyla, çoklu konum ve işbirlikleri için mükemmel çözümler sunar. Proje içeren organizasyonların ihtiyaç duyduğu, müşteri ilişkileri yönetimi, tahmin yapma, proje ve kaynak yönetimi, iş akışı için bütünleşik faturalama ve muhasebe kadar önemlidir. Ziyadesiyle kişiye özel ve ihtiyaca göre düzenlenebilir ve birimsel fiyatlandırma ile çözümler sunar. Sadece ihtiyacınız olan şey için ödersiniz.

Web sitesi: http://workbook.net/

Retain Resource Planning

Duvar şeması arayüzü ile kaynak kullanım verilerini merkezileştirerek kurumlara fayda sağlar ve gelecekteki faydalanma için daha etkili planlar sunar. Büyük dörtlü (KPMG, Ernst & Young, Deloitte and PwC) tarafından güvenilir şekle kullanılan Retain daha birçok kurum tarafından önemsenmekte. Retain MS-Windows için mevcut, tarayıcı tabanlı ve mobil uygulaması da bulunmakta.

Web Sitesi: http://retaininternational.com/features

SpiraPlan

SpiraPlan, atik bir proje yönetim sitemi paketi sunmaktadır. Bu pakette proje taleplerinizi, bildiri, yineleme, görev ve sunumları tek bir ortamda tam senkronizasyon ile yönetebilirsiniz. Özellikle beceri metodolojisine (XP, Scrum, DSDM, AUP) destek için dizayn edilen SpiraPlan, ekiplerin tüm bilgilerini tek çevrede yönetmelerine olanak sağlar.

Web sitesi: http://www.inflectra.com/

Redbooth

Redbooth 6.000’den fazla şirketten oluşan geniş bir çevrede kullanılmış ödüllü bir platformdur. İş birlikleri, gerçek zamanlı iletişim ile üretkenlikte büyük bir başarı yakalamıştır. Bu şirketlere; Al Jazeera, App Annie, Deutsche Telekom, eBay, Harvard University, Nvidia, the Red Cross, ReMax, Spotify, Thomson Reuters, Volkswagen Audi, Warner Brothers ve Western Digital dahildir.

Web sitesi: https://redbooth.com/

 

MS Project

Ms Project proje ve proje portfolio yönetim çözümleri sunmaktadır. Proje müdürleri, proje ekipleri ve karar mercii’leri tarafından kullanılmaktadır. Ofis 360 üyeliği herhangi bir yerden çalışma kolaylığı sağlamaktadır. Plan kaynakları, ekip program yönetimi, senaryo tahminleme ve proje ile ilgili kişilerle kolaylıkla iş birliği sağlanmasına olanak verir.

Web sitesi: https://products.office.com/tr-TR/

Podio

Binlerce kullanıcısı olan ve yeni girişimler, şirketler tarafından kullanılan, esnekliği yüksek bir proje yönetim yazılımıdır. 500.000’den fazla kullanıcı projelerini kusursuz sürdürmek için bu yazılımı kullanmaktadır. Etkili bir ekip çalışması için, şeffaflık ve izlenebilirlik sağlayan Podio iletişimi gereklidir.

Web sitesi: https://podio.com/

Basecamp

Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen yazılım, kullanıcıların 98%’i tarafından, yalınlığından ötürü önerilmektedir. Cep telefonunuzdan erişimi kolay olan yazılım, en iyi kullanıcı arayüz’lerinden birini kullanmakla birlikte, birden fazla dil seçeneği sunmaktadır.

Web sitesi: https://basecamp.com/

Teamwork

Android ve IOS için uygunluğu olan bu yazılım, 1.5 milyon kullanıcısıyla iş organizasyonları için en üst düzey performanslardan birine sahiptir. Sezgisel navigasyon, kolay proje arama, gerçek zaman aktiviteleri ve sayısız özellikleriyle en önemli bilgi ve görevlerinizi parmak ucunuzla yönetebilmenize olanak sağlamaktadır.

Web sitesi: https://www.teamwork.com

Smartsheet

Smartsheet ekiplerin nasıl çalışması gerektiğini yeniden tanımlayan, tablolama programı arayüzü ile çok tercih edilen bir online proje yönetimi ve görev iş birlikleri aracıdır. 2014 yılında en iyi işletme uygulaması, 2015’te ise yılın Microsoft Office 365 uygulaması seçilmiştir.

Web sitesi: https://www.smartsheet.com/

Kaynak, capterra.com

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)