Samsun Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Samsun Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

Samsun Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 20 Nisan 2018 tarihinde başlıyor! 2014 yılından bu yana alanındaki en başarılı eğitimlere imza atan ve bu alanda bir çok ödüle de layık görülen Sosyal Medya Kampüsü, değişim için Türkiye’nin incisi Samsun’da ilk eğitimini vermeye hazırlanıyor.

3 hafta sonu sürecek toplamda 56 saatlik eğitim içeriği bulunan Samsun Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 20 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

#YarınlarBizim, #BirlikteGüçlüyüz  mottosu ile öne çıkan Sosyal Medya Kampüsü Samsun’da ilk eğitimini verme heyecanını yaşarken, katılımcılar ise sektörde ismini başarı ile yazdıran alanında uzman eğitmen kadrosunu bünyesinde bulunduran Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi’ni iple çekiyor.

Eğitim Katılımcılara Neler Kazandıracak?

Eğitimi tamamlayan katılımcılar; Dijital Pazarlama, Facebook Reklamcılığı ve Google Ads panellerine hakim olacak ve yetkinliğini arttırmış olacaklar. Aynı zamanda sektör deneyimine sahip ve global markaların yöneticilerden eğitim alacak, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında bir çok konuya hakim olacak, şirket veya markaların pazarlama stratejilerini geliştirecek ve kariyer gelişimlerine yön verecekler.

Kendine Yatırım Yapma Zamanı!

Ayrıca eğitim sonunda ise eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikası almaya hak kazanacak.İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile Sosyal Medya Kampüsünün düzenlediği Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi kendine yatırım yapman için müthiş bir fırsat olacak.

Ve sen de sosyal medyayı bir gereklilik olarak düşünüyorsan ve kariyerine dijital alanda yön vermek istiyorsan Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama eğitim platformu olan Sosyal Medya Kampüsü’nde erken kayıt fırsatı ile yerini ayırt edebilirsin.

Samsun eğitimi hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayabilirsiniz!

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)