Sosyal Medya Kampüsü 17 Ekim’de 3. Dönemi Katılımcıları ile Açtı…

Sosyal Medya Kampüsü 17 Ekim’de 3. Dönemi Katılımcıları ile Açtı…

İstanbul Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Sertifika Programı olan Sosyal Medya Kampüsü, 38 katılımcısı ile 3. Dönem eğitim programını açtı. Programa sponsor olarak destek veren birçok marka işbirliği ile başarısını daha da yukarıya taşıyan Sosyal Medya Kampüsü, benzer eğitim programları veren kurumlardan gittikçe farklılaşarak marka algısını oluşturmaya başladı.

Katılımcıların birçoğu karar alma aşamasında; eğitim programının içeriğinin ve eğitmenlerin kaliteli olmasının en önemli kriter olduğunu ifade etti. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi gibi uluslararası bilinirliğe sahip, markalaşmış bir üniversite çatısı altında bu sertifikaya sahip olmanın getireceği avantajlarında, Sosyal Medya Kampüsü’nü tercih etmelerini etkilediğini belirttiler.

İşverenlerin artık; Pazarlama, Reklam, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları alanlarında sosyal medya dilini bilen, araçlarını doğru kullanabilen çalışanlar aradıklarını biliyoruz. Bunun bilincine varan çalışan ve işverenlerin markalarına olan katkısının daha fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sosyal Medya Kampüsü’ne katılan katılımcılarımız seçilen değil, artık aranan çalışanlar olma yolundalar.

Günümüzde girişimci projelerin ise dijital pazarlama ve sosyal medya ile projelerini daha hızlı büyütebildiklerini, seçtikleri stratejiler ile projenin meyvelerini geleneksel yöntemlere göre daha çabuk elde ettiklerini görüyoruz.

Sosyal Medya Kampüsü’ü katılımcıları, uzman akademisyenler ve başarılı markaların yöneticileri ile Dijital ve yeni medya tarafını en verimli şekilde öğreniyorlar. Network ağlarını geliştirme fırsatı da yakalayan katılımcılar; hem kendi girişimleri hem de firmaları ile 3. Parti çalışmalarda daha bilinçli çalışmayı öğrenmiş oluyorlar.

Başlamak Kolaydır!

Sizlerde kendinizi Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirmek istiyorsanız, Türkiye’nin En İyi Eğitimi Sosyal Medya Kampüsü’ne kaydınızı oluşturun. 4. Dönem Eğitimi 16 Ocak’ta başlıyor!

Eğitim Fotoğrafları

582

261624

Eğitim hakkında daha fazla fotoğraflara ve videolara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)