Sosyal Medya Kampüsü 6. Dönemi 28 Mayıs’ta Başladı!

Sosyal Medya Kampüsü 6. Dönemi 28 Mayıs’ta Başladı!

Sosyal Medya Kampüsü tarafından başarıyla düzenlenen “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitim Programı” 6. Dönemi 28 Mayıs’ta başladı.

Yeditepe Üniversitesi ve Yenibiriş işbirliğiyle Yeditepe Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesinde düzenlenen “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” 6. Dönem eğitimi her zamanki müthiş enerjisiyle başladı.
Sosyalmedyakampusu.com’un kurucusu Baturay Elönü ve Sosyal Medya Kampüsü ekibi, eğitimin ilk anından itibaren katılımcılarına rehberlik etmek için oradaydı.

Ayrıca eski katılımcılarımızın da bizleri ziyaret etmek ve bilgilerini tazelemek için aramızda olduklarını görmek harikaydı. Öğrencilerimizin %80’inin sektörün önemli firmalarında mesleki gelişimlerini ve üretkenliklerini devam ettirdiklerini görmek bizi çok mutlu ediyor.
Unutmayın, bu eğitime katılan herkes, #SosyalMedyaKampüsü tarafından desteklenmeye devam eder ve sonraki dönemlere de ücretsiz katılma hakkında sahiptirler.

sosyal medya dijital pazarlama eğitimi - sosyal medya kampusu 6

#SosyalMedyaKampüsü ve sektörün önde gelen ajans ve şirketlerinin başarılı isimlerinden oluşan deneyimli eğitmen kadrosu, eğitim süresi boyunca “Content Marketing, E-mail Marketing, Online İtibar Yönetimi, Google Analytics, SEO, Sosyal Medya Görsel İletişimi” ve daha birçok önemli konuyu örneklerle birlikte detaylı olarak ele alacak.
İlerleyen 321Media Director’u Orçun Baş, Scorp General Coordinator’u Batu Uğrasız ve alanlarında etkin blogger ve fenomenler de iletişim sektörünü 360 derece değerlendireceğimiz oturumlarda bizimle olacak.

Muhteşem Boğaz manzarasına karşı gerçekleştirdiğimiz birbirinden önemli ve keyifli derslerimizde neler olduğunu merak ediyorsanız, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek Periscope’tan yaptığımız canlı yayın ve bloglamamızı izleyebilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)