#SosyalMedyaKampüsü, En İyi Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimini Başlatıyor!

#SosyalMedyaKampüsü, En İyi Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimini Başlatıyor!

SosyalMedyaKampusu.Com Sosyal Medya Uzmanlığında Büyük Değişim ve Yenilikçi Bir Akım Başlıyor

İnternetin büyük bir pazarlama alanı haline dönüşümü ve bunun getirdiği yenilikçilik akımı, firmaların internette olma isteği ile birleşince, ortaya eşsiz bir sosyal medya eğitimi ihtiyacını çıkarmış durumdadır. İnternetin gelişim sürecinin hızı ve sosyal medya eğitiminin bu alan ile aynı anda ilerleyememesi, yetersiz eğitimin temelinde bir hata olduğu gerçeğini gözler önüne serdi. Fatih Üniversitesi ve sosyalmedyakampusu.com’un birlikte düzenlediği Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası eğitimlerinde, değişik yöntemler ile kendini ifade eden ve diğer eğitimlerde ki eksikler konusunda oldukça iddialı bir eğitim sürecini katılımcılara sunmayı hedefliyor.

Ders içerikleri teorik bilgilere dayalı olsa bile uygulamalı eğitimleri ön planda tutarak, kaliteyi tam olarak hissettirmek ve eğitimin yerine sorunsuzca ulaştığına emin olmak bir diğer hedef olarak belirlenmiştir. Katılımcıların yorumlarına ve eğitimlerde gördüğü eksiklere göre belirlenen ders analizleri ile eğitmenler uygulama olarak verecekleri bilgiler ile kusursuzu amaçlıyor. Sosyalmedyakampusu.com ve Fatih Üniversitesi tarafından hazırlanan Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri sayesinde, internetin sürekli olarak değişen ve karmaşık bir hal alan yapısının içinde hazırlıklı olabilecek bir donanıma sahip olabiliyorsunuz. Sosyal medyanın marka tanıtımı ve uzmanlığın getirdiği bilgiler ışığında en verimli şekilde kullanılması için eğitimcilere benzersiz bir ders programı uygulaması sunuluyor. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası, alanında lider konumda olan eğitimciler dahilinde verilecek olan dersler ışığında, katılımcılara büyük kolaylıkların sağlanacağı bir ortam oluşturulması ve internettin sürprizlerine karşı tam donanımlı olmaları açısından kesin çözüm vaat ediyor.

#SosyalMedyaKampüsü Sosyal Medya Eğitimine Ünlü İsimlerden Tam Destek

Online itibar protokolü, sosyal medya marketing sistemleri ve birçok değişik alandaki detay ve analizlere hakim olarak, eğitim sonunda uygulanacak projeler ışığında sosyal medyaya tamamıyla hakim bir konumda olabiliyorsunuz. Benzersiz eğitimler adı altında sizlere sunulan Mail marketing, Dreamweaver ve buna ek olarak Photoshop gibi eğitimler sayesinde analiz ve uygulama gücünüz gelişiyor. Buna ek olarak Türkiye’de bir ilk olacak olan ve yenilikçilik akımını başlatacak, Projeli Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika programı eğitimine dijital pazarlama konusunda etkin bir kullanıcı olan Okan Karacan, Kent kart Yönetim Kurulu Başkanı Mahzar Basmacı ve herkesin CeriLevis olarak bildiği Twitter fenomeni Ömür Özdemir de konuşmacı olarak katılıyor.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı ile katılımcılar genel olarak derslerin yetersizliği ve amaca giden yolda eksik bilgi ve öğretiden şikayet etmekteydi. Bu bağlamda Fatih Üniversitesi ve sosyalmedyakampusu.com eksikleri ele alarak ve üstüne fazlasını ekleyerek güçlü ve akademik bir eğitim sürecini katılımcılarına vermeye hazırlanıyor.

1 Kasım 2014’de başlayacak ve her hafta sonu Cumartesi- Pazar Fatih Üniversitesi sürekli Eğitim Merkezi Kampüsü’nde gerçekleşecek olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programında büyük markalarda ve global ajanslarda çalışan etkili isimler eğitmen olarak yer alıyor.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)