Sosyal Medya Kampüsü İftar Yemeğinde Buluştu

Sosyal Medya Kampüsü İftar Yemeğinde Buluştu

Şimdi size, herhangi bir dijital pazarlama eğitimine katılmakla, Sosyal Medya Kampüs ‘lü olmak arasındaki farkı anlatacağım. Bir gün, Sosyal Medya Kampüsü’nün kapısından girersiniz, bir daha o dünyadan çıkamazsınız. Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen Sosyal Medya Kampüsü iftar yemeğinde bunu daha net anladım. 

Yaklaşık 50 kişinin katılımıyla Butcha Butcher Steakhouse’da gerçekleşen organizasyonda her dönemden mezun arkadaşlarımız, çok kıymetli eğitmenlerimiz ve değerli sanatçılarımızla unutulmaz bir akşam geçirdik. Katılamayan arkadaşlarımız bana kalırsa çok şey kaçırdı 🙂 Şimdi gelin organizasyonumuzun detaylarına göz atalım.

Öncelikle Butcha Butcher Steakhouse’un enfes menüsü tüm misafirlerden tam not aldı. Park Dedeman Levent’in böylesine kaliteli ve ferah bir restoranı olduğunu açıkçası bilmiyordum, bundan sonra sevdiklerimle sık sık gitme niyetindeyim.

Her dönemden katılımcılar ve eğitmenler ile özel dostlar bir aradaydı. Sanki Dedeman Park Otel’de yemeğe gitmiş eğitim grubu değildik de, ev toplantısı yapan arkadaş grubu gibiydik. Hani sohbetlerin en koyusu yapılır, üstüne aramızdan biri gitarını çıkarır ve hep beraber şarkılar söylenmeye başlanır ya tam da böyle oldu 🙂 Baturay Elönü’nün ebedi dostları, Eray Demirkol, Kerim Yağcı, Cüneyt Tek ve gitarı da aramızdaydı 🙂 Cüneyt Tek ve gitarı yanyana olur da, o ortamda müzik olmaz mı? Dost meclisinde söylenen şarkılar keyfinde şarkılar söyledik. Yemeğin sonunda, sertifikasını almamış arkadaşlara sertifikaları verildi.  Tabi yine tek tek hepsinin artısı eksisi sıralanarak 🙂 

Ve tabii ki bu güzel gecemize şeref veren sevgili eğitmenlerimiz; Vivaki Turkey’den Erhan Özkantarcı ve Berkant Kuru’ya, Boyner Hopi’den Hüseyin Kıran’a, Ticktock Boom’dan Emrah Adıtatar’a ve de güzel eşi ve dünya tatlısı bebeğiyle aramızda olan Haydar Özkömürcü’ye çok teşekkür ederiz.

Eğitimde ki konforlu ortamı ve dijital pazarlamada, her biri birbirinden başarılı eğitmenleri bir kenara koyuyorum. Çünkü bunları kaliteye önem veren başka bir eğitim kurumu da sağlayabilir. Sosyal Medya Kampüsü’nde bunun ötesinde başka birşey var. Hani diyorlar yaa #yarınlarbizim #bizbirliktegüçlüyüz işte tam da fark burada başlıyor . Birlikte güçlü olmak, yarınlara sahip çıkmak… Eğitimin ilk gününden itibaren bu iki slogan, Baturay Elönü tarafından  damarlarınıza işleniyor 🙂 O kadar inanmış ki inanmayanı dövüyor (!) 🙂 Şaka bir yana bu ruhu vermek için, kanının son damlasına kadar mücadele eden bir adam.

Son olarak, bizi kocaman bir aile yapan çok sevgili kurucularımız Baturay Elönü ve Gözde Elönü’ye hayatımızda bıraktıkları tatlı anılar için çok teşekkürler. Sosyal Medya Kampüsü, eğitimde ki farklılığını organizasyonunda da gösterdi. İçinde sevgi olan her işin, başka bir tadı ve başarısı olduğunu bir kez daha deneyimlenmiş olduk. Sosyal Medya Kampüsünde eğitime başlamaya karar verdiğim için kendime teşekkür ediyor, #SosyalMedyaKampüsü ‘ne katılmanın ayrıcalığını daha çok insanın yaşamasını diliyorum 🙂

Gelenekselleşmesi dileğiyle…

Bu yazı Sosyal Medya Kampüsü katılımcılarından, Burcu Bayır ve Çiğdem Güler Çankaya tarafından kaleme alınmıştır. 

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)