Sosyal Medya Kampüsü Kocaeli Üniversitesi’nde!

Sosyal Medya Kampüsü Kocaeli Üniversitesi’nde!

#SosyalMedyaKampüsü Editör

Pınar Duman
#SosyalMedyaKampüsü Editör

Twitter ve Shazam danışmanı Bengü Üçüncü ve Türkiye’de sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimleri alanında ilk projeli eğitimi başlatan, #SosyalMedyaKampüsü kurucusu Baturay Elönü, Kocaeli Üniversitesi Gelişim Kulübü işbirliği ile 11 Mart’ta İzmit Sivil Toplum Merkezi’nde  “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama”yı seminerinde KOU’lülerle buluşturacak.

Seminerde Neler Olacak?

Öğrenciler, Bengü Üçüncü ile uygulamalı yaratıcı metin yazarlığı ve yaratıcı reklam kampanyası oluşturmanın püf noktalarını öğrenip bir mini workshop gerçekleştirecekler. Ardından kariyerlerine ışık tutacak olan, sosyal medya ve pazarlama hakkında Baturay Elönü’nün bilgisi ve deneyimlerini dinleme fırsatı bulacaklar.

Kaçırılmayacak bir deneyim bu seminerde sizi bekliyor… 

Günümüz dijital çağı yaşıyorken, aldığınız veya alıyor olduğunuz eğitime bakmaksızın kendinizi devamlı yenilemeniz gerekmekte. Şu anda, ama güçlü ama zayıf, her konu dijitalle bir şekilde bağ kurarken, bu semineri öğrencilerin kaçırmaması gerek. Unutmayın ki zaman hızlı akıyor ve bilgi denilen şey derya deniz. “Konumuz Sosyal medya ve Dijital pazarlama” seminerinde görüşmek üzere.

sosyal-medya-kampusu-kocaeli-universitesinde

16 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

BURCU BAYIR

10 Mar 17

Katılabilmeyi çok isterdim.