Sosyal Medya Kampüsü Lüleburgaz’da

Sosyal Medya Kampüsü Lüleburgaz’da

Türkiye’nin Inovasyon bakımından en başarılı belediyesi olan Lüleburgaz Belediyesi, Sosyal Medya Kampüsü’nü 23-24 Aralık tarihlerinde yeniden ağırlayacak. Dünyada ki değişimin ve dijitalleşmenin gerekliliğinin farkında olan Lüleburgaz Belediyesi; ikinci kez #EticaretZamanı diyor. Etkinlik kapsamında katılımcılara üç gün boyunca, uygulamalı olarak e-ticaret ve dijital pazarlama eğitimi verilecek.

Birincisi 17 Kasım – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen #EticaretZamanı etkinliği, özellikle girişimciler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmüştü. E-ticaret ve Dijital Pazarlama sektöründen Ticimax kurucusu Cenk Çiğdemli, Hopi’den Hüseyin Kiran, Demirören Medyadan Arda Mendes, N11’den Ömürden Sezgin, Iyzico’dan Emel Kuru, Ticimax’dan Pınar Keleş ve Murat Erdör eğitmen olarak katılmıştı. Keyifli ve verimli geçen üç günlük eğitimin ardınan, katılımcılara sertifikaları verilmişti.

Yeni yıla sayılı günler kala, Sevgili Lüleburgazlıları  iki muhteşem hediye bekliyor. Lüleburgaz Belediyesi 22-23-24 Aralıkta #EticaretZamanı eğitiminin ikincisini düzenlerken 23-24 Aralıkta da uygulamalı sosyal medya eğitimi düzenleyemeye hazırlanıyor.

‘Sosyal Medya Eğitimi’ eğitmenleri, Sosyal Medya Kampüsü’nün yetiştirdiği ve dijital pazarlama kariyerlerine katkı sağladığı eski öğrencilerinden oluşuyor. Güzel bir başarı hikayesi ile Lüleburgazlıları heyecanlandıracak olan Sosyal Medya Kampüsü,  500 öğrencisi arasından 25 kişilik eğitim ve etkinlik ekibi oluşturdu. Global ajans ve markalarda çalışan eski öğrencilerinden oluşacak eğitmen kadrosundan 5 isim uygulamalı sosyal medya eğitimini Lüleburgaz’da vermeye hazırlanıyor.

Önceki eğitimde latin müziğiyle başlayan eğitim bu defa performans sanatçısı Metin Önderoğlu müzikleri ile başlayacak. Motive olacağınız muhteşem eğitimin detaylarına yazının devamında ulaşabilirsiniz.

‘Sosyal Medya Eğitimi’ Eğitmen Kadrosu ve Eğitim konuları:

Gizem Pınar Yüksel – Facebok, AdWords Ads. Workshop

İrem Emrullah – Brief A

Çiğdem Güler Çankaya / Selin G. Bozkurt – İçerik Pazarlama

Melike Serttaş – Sosyal Medya Sayfa Yönetimi ve Araçları

Detaylar

‘E-Ticaret ve Dijital Pazarlama’ Eğitmen Kadrosu:

Baturay Elönü /  Sosyal Medya Kampüsü – Founder

Salih Başkale / DRD Filo Kiralama – Digital Channel Manager

Cenk Çiğdemli / Ticimax – Ceo

Erhan Dönmez / Ticimax

Berkant Kuru / VivaKi Turkey – Head of Biddable Media

Ömürden Sezgin / n11.com – Brand Marketing Manager

Can Menteş / Senior SEO Consultant at SEM

Detaylar

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)