Sosyal Medya Kampüsü’6 Erken Kayıtlar Başladı!

Sosyal Medya Kampüsü’6 Erken Kayıtlar Başladı!

Sosyal Medya Kampüsü olarak başarıyla devam eden “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” eğitimi için yoğun talep üzerine 6. Dönem eğitim 28 Mayıs’ta başlıyor.

sosyal medya kampusuYeditepe Üniversitesi ve Yenibiriş işbirliğiyle düzenlenen “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” 6. Dönem eğitimi için kayıtlar başladı. Yeditepe Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesinde gerçekleşen eğitimin 5. Dönemi devam ederken, yoğun istek üzerine eğitimin 6. Dönemi 28 Mayıs’ta tekrar başlıyor.

#SosyalMedyaKampüsü mezunlarının %80’den fazlasını sektöre kazandırarak benzer eğitimlere fark atmış durumda. Eğitim kadrosu sektörün önde gelen ajans ve şirketlerin başarılı isimlerinden oluşuyor. Eğitim kapsamında “Content Marketing, E-mail Marketing, Online İtibar Yönetimi, Google Analytics, SEO, Sosyal Medya Görsel İletişimi” ve daha birçok önemli konu örneklerle detaylı olarak işlenirken Okan Karacan, Mesut Yar, Armağan Çağlayan, Ali İhsan Varol ve alanlarında etkin blogger ve fenomenler programa dahil edilerek iletişim 360 derece ele alınıyor.

Sosyalmedyakampusu.com’un kurucusu olan Baturay Elönü Genel Koordinatörlüğünde gerçekleştirilen eğitimde, katılımcılara eğitim boyunca Sosyal Medya Kampüsü ekibi rehberlik ediyor. Eğitim bittikten sonra da tüm katılımcılar her konuda desteklenmeye devam ediliyor.  Ayrıca eğitime gelen katılımcılar, sonraki dönemlere ücretsiz katılma hakkına sahip.

Hem Pratik Hem TeorikAli ihsan Varol Selfie

Eğitim boyunca katılımcılar derslerde teoriğin yanı sıra pratik uygulamalarla da destekleniyor. Derslerde yapılan workshop çalışmaları eğitimciler tarafından detaylı olarak değerlendirilirken, eğitim sonunda katılımcılar öğrendiklerini uygulayabilecekleri bir proje çalışması hazırlıyor. Projesi başarılı olan ve devamsızlık hakkını aşmamış olan katılımcılar “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Sertifikası” almaya hak kazanıyor.

[button url=”//sosyalmedyakampusu.com/online-basvuru/” target=”_blank” text=”KAYIT OL” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ] [button url=”//sosyalmedyakampusu.com/egitim-ucretleri/” target=”_blank” text=”ÜCRET BİLGİLERİ” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ]

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)