Sosyal Medya Kampüsü’nde 9. Dönem Heyecanı Başladı

Sosyal Medya Kampüsü’nde 9. Dönem Heyecanı Başladı

sosyal-medya-dijital-pazarlama-egitimi

Sosyal Medya Kampüsü olarak, Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 9.Dönem eğitimlerimize başlayacağımız için yine ve yeniden çok heyecanlıyız.

Dijital çağın gereklilikleri günden güne artarken, artık her alanda tüm yeniliklerden haberdar olmak ve bu konuda bilgi sahibi olmak çok önemli. Kendinizi sosyal medya ve dijital pazarlama alanında daha verimli işler yapmak, geleceğinize yön vermek ya da hali hazırda bulunan işinizi ileriye taşımak adına kafa karışıklığına iten durumlarda, alacağınız eğitimler birer mihenk taşı gibidir.

#SosyalMedyaKampüsü olarak, yıllardır bu alanda alışılageldik eğitim standartlarının dışına çıkıp, sizlere bu yolda ilerlemeniz gereken adımlarla ilgili olarak, en uygun dersleri programımıza ekledik. Üstün yeteneklere sahip global ajanlarda iş hayatlarını sürdüren eğitim kadromuz ile verilen eğitimlerin, katılımcılar arasındaki etkisini arttırmakla kalmayıp , bunun yanında yaptığımız sürprizler ile Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitiminin adı  gibi eğlenceli kılmaya özellikle önem gösterdik. Motivasyonunuzu yüksek tutarak eğitim performansınızı arttırmanın yanında benzer eğitimlerin hiçbirinde olmayan, bir sonraki döneme katılma hakkı fırsatını katılımcılarımıza sunmaya devam ediyoruz.  Böylelikle #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları gelişme ve trendleri yakalayarak bilgilerini her zaman taze tutuyorlar.

Eğitimlerimize katılan katılımcılarımızın, yönelmek istedikleri uzmanlık alanlarına ve yeteneklerine göre iş imkanı sağlamak konusunda da yönlendirmeler yapmaya özen göstermekteyiz. Benzeri Sosyal medya eğitimi yada dijital pazarlama eğitimi sonrası yaşanan olası okyanus boğulmalarından sizi koruyor ve yol almanızı sağlıyoruz. Bugüne kadar kariyer hayatlarına olumlu dokunuşlar yaptığımız birçok katılımcımız yeni işlerine de #SosyalMedyaKampüsü aracılığı ile başladılar.

Her dönem eğitimlerimizi, dijital gelişmelerin gerekliliklerine uygun olarak yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz. Bütün yaptığımız eğitimlerden kazandığımız tüm önerileri, katılımcılarımıza %100 katkı sağlamak adına kullanıp, kendimizi geliştiriyoruz.

Kendine yatırım yapmanın gücüne inanarak çıktığımız bu süreçte, bugüne kadar alanlarında başarılı isimleri konuk ettik, ayrıca yine dijital mecraların en önemli sektörlerinden öncüleri ise her eğitim dönemimizde bizlere yaptıkları konuşmalar ile katkı sağladılar.

6 hafta boyunca Cumartesi ve Pazar günleri sürecek olan yaklaşık 80 saatlik eğitimiz, 18 Mart itibarı ile Park Dedeman’da, #SosyalMedyaKampüsü kalitesi ile kapılarını bir kez daha açacak. Sizleri sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Yeditepe Üniversitesi
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı 9. Dönemi

[contacts address=”18 Mart – Park Dedeman Levent” phone=”0533 542 1415″ email=”[email protected]”]

[button url=”//sosyalmedyakampusu.com/online-basvuru/” target=”_blank” text=”ONLİNE KAYIT” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ] [button url=”//sosyalmedyakampusu.com/egitim-ucretleri/” target=”_blank” text=”ÜCRET BİLGİSİ” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)