Sosyal Medya Kampüsünden Süper Final

Sosyal Medya Kampüsünden Süper Final

Altı hafta sonu devam eden Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimi #SosyalMedyaKampüsü süper final gerçekleştirdi. Dolu dolu geçen bir eğitim dönemini geride bırakırken eğitimimizin son gününde oldukça keyifli zaman geçirdik.

İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde, yoğun bir tempoda Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimi verdik. Bu süre boyunca katılımcılarımız, “ E-mail Pazarlama, Mobil Pazarlama, İçerik Pazarlama,  Google Analytics, Adwords, Seo, Online İtibar Yönetimi” gibi daha birçok konuda sektörün en başarılı isimlerinden eğitim aldılar.

Eğitimin kalitesi kadar, uygulama tarafı da önemli! 

Katılımcıların kaliteli eğitmen kadrosundan aldıkları eğitimleri, grup çalışmasıyla haftalarca titizlenerek oluşturdukları projeler halinde sunmaları bizim için en önemli ve heyecan duyduğumuz bir an. Projeler için kendi aralarında eğitim haricinde toplantılar düzenleyen öğrencilerimiz aynı zamanda arkadaşlıklarını daha da samimi seviye taşıdılar.

Bu sene sunulan projelerde birçok global marka ve sektörden çalışmalar vardı. Gruplar arası oluşan tatlı bir rekabet ise çıkan projelerin içeriklerine olumlu yansımıştı 🙂 Ajanslara taş çıkaracak içerikler ve kampanyalar ile katılımcılarımız proje derslerini başarı ile geçtiler. Tüm gün süren sunumların ardından ödül olarak, en başarılı bulduğumuz 2 grubu sektördeki büyük ajanslara götürerek tanıştırma sözü verdik.

Yoğun geçen bir günün ardından katılımcılarımıza son bir sürpriz yapmak istedik ve Ankara’dan SesVerSus ekibini programımıza davet ettik. Bizi kırmayıp gelen, unutamayacağımız anlar yaşatan SesVerSus ekibine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Yakında kendilerine ayrı bir yazı hazırlayarak o güzel anların videolarını kısa da olsa sizlerle paylaşacağız. Youtube’da milyonlarca tıklanan SesverSus vokal ekibinin mini konserinin ardından katılımcılarımıza sertifikalarını takdim ettik.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama 3. Dönem eğitimimizde, diğer eğitim dönemlerimizde de olduğu gibi çok sıcak bir ortam yakaladık ve güzel dostluklar kurduk. Eğitimimiz bitmiş olsa da katılımcılarımıza, her zaman bir telefon kadar yakınlarında olduğumuzu ve bize her konuda danışabileceklerini tekrar hatırlatmak istiyoruz. 4. Dönem eğitimimiz de en az diğer eğitim dönemlerimiz gibi başarılı ve harika bir atmosferde gerçekleşecek olan eğitimimize şu an devam eden erken kayıt fırsatıyla başvurabilirsiniz.

Facebook, twitter, instagram hesabımızdan 3. dönemimizle ilgili fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz. Ayrıca #SosyalMedyaKampüsü hashtagini kullanarak katılımcılarımızın paylaşımlarını da incelebilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)