Sosyal Medya Kampüsü Armağan Çağlayan’ı Ağırlıyor!

Sosyal Medya Kampüsü Armağan Çağlayan’ı Ağırlıyor!

Televizyon dünyasında yaptığı jüri üyelikleri ile ekran önündekilerin de tanıma fırsatı bulduğu Armağan Çağlayan, gerçek hayatta 3 mesleği birlikte götüren yetenekli bir kişilik. TV Prodüktörü ve Editörü olan Armağan Çağlayan aynı zamanda avukat.  Armağan Çağlayan televizyondan dijitale kayan yeni medya iletişimindeki görüşlerini ve tecrübelerini aktarmak için Sosyal Medya Kampüsü katılımcıları ile 28 Kasım’da buluşuyor olacak.

Kendisine Twitter’dan ulaştığımız ve bizi kırmayıp eğitimimize gelmeyi kabul eden Armağan Çağlayan’a teşekkür ediyoruz.  28 Kasım günü saat 13.00 – 15.00 saatleri arasında olarak İstanbul Üniversitesi  Sürekli Eğitim Merkezi’nde gerçekleşecek sohbetimizi merakla bekliyoruz.

Sohbetimizin detaylarını öğrenmek için Sosyal Medya Kampüsü blogumuzu ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Eğitimlerini daha eğlenceli ve verimli hale getirmek için sektörün önde gelen isimlerini eğitimlerine dahil eden Sosyal Medya Kampüsü 3. Eğitim döneminde ayrıca Mesut Yar, Funda Güleç (Fundalina) Nejat Uygur, Nafer Ermiş, Kadir Doğrubakar (OdunHerif) gibi değerli isimleri ağırladı. Önceki dönemlerde ise Mandıra Filozufu olarak tanıdığımız yönetmen ve yazar Müfit Can Saçıntı, Okan Karacan, Fenomenlerden Halilt Söyletmez, Barbaros Dikmen gibi popüler isimleri de konuk olarak ağırlamıştı.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)