Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi – Yeni Dönem Başlıyor!

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi – Yeni Dönem Başlıyor!

Sosyal Medya Uzmanı ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Türkiye’nin en geniş kapsamlı Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitim platformu olan Sosyal Medya Kampüsü, 31 Ağustos’ta 20. dönem eğitimini başlatmaya hazırlanıyor. Siz de kariyerinize ya da markanıza yeni bir soluk kazandırmak istiyorsanız Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı için kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın.

Istanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşecek olan eğitim programında, Lead Yönetiminden E-mail Marketing’e, İçerik Pazarlamadan SEO’ya, Google ve Sosyal Medya Reklamcılığına kadar sosyal medya ve dijital pazarlamanın en temel ve etkili stratejilerini uygulamalı olarak öğreneceğiz.

Eğitim Size Neler Sunacak?

Istanbul Aydın Üniversitesi onaylı Türkçe ve İngilizce Uzmanlık Sertifikası,

Sonraki dönemlere ücretsiz katılım hakkı,

Dijital ajansta staj imkanı,

Markanız ya da girişiminiz için danışmanlık,

Kariyer desteği,

Networking.

Kimler Katılabilir?

Günümüzün ve geleceğin parlayan mesleği olan Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın önemini kavramış, kariyerinin başında ya da yeni bir alanda kariyer yapmak isteyen, markasını dijital dünyanın gerisinde bırakmak istemeyen 7’den 77’ye herkes bu eğitime katılabilir.

  • Bu alana ilgi duyanlar,
  • Ajansta çalışmak isteyenler,
  • Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler,
  • İşini veya hizmetini büyütmek isteyenler,
  • Bir işletmede çalışan kurumsal iletişim / pazarlama / e-ticaret / üretim / ajans hizmetleri / medya / vb. alanda çalışanlar.

Katılımcılar, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda, dijital pazarlamaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya kadar kapsamlı bir alanda, 6 haftasonu boyunca eğitim görüyorlar. Program özellikle güncel pazarlama araçları ve teknolojilerini tanıtarak, yeni pazarlama kanallarını yakından tanıyan ve etkili biçimde kullanabilen pazarlama profesyonelleri yetişmesini sağlıyor.

Daha fazla bilgi için ve ön kayıt için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)