Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 26 Mart’ta Başlıyor!

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 26 Mart’ta Başlıyor!

#SosyalMedyaKampüsü’nün 4 dönemdir başarıyla gerçekleştirdiği Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı 5. Dönem Eğitimi, 26 Mart – 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi işbirliği ile Beşiktaş Kampüsünde başlıyor.

erhan özkantarcı utkan başar

Sosyalmedyakampusu.com Kurucusu Baturay Elönü‘nün Genel Koordinatörlüğünde ve Yeditepe Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşecek olan sertifika programı, Türkiye’nin önde gelen ajans ve markalarının en etkin isimlerinden oluşan eşsiz eğitmen kadrosu, zengin ders içeriği ve ünlü konuşmacıları ile katılımcılarına profesyonel bir eğitim sunuyor.
Eğitimlerinde bilgi ve yaratıcılığa olduğu kadar tecrübe edindirmeye de önem veren #SosyalMedyaKampüsü, özgün ve kapsamlı müfredatını katılımcıların en yüksek donanımla mezun olacakları şekilde planlayarak başarı olasılıklarını arttırmalarını hedefliyor.

Ali ihsan Varol Selfie

Sosyal Pazarlama, Marka Entegrasyonu ve Konumlandırma, Sosyal Medya Takibi ve Analizi, Dijital PR Stratejileri, SEO, Müşteri Deneyimi Yaratma, Sosyal Medya Krizlerine Stratejik Yaklaşım ve Kriz Yönetimi, Reklam ve Dijital Pazarlama Kampanya Uygulamaları, E-mail Marketing gibi dijital iletişimin tüm yönlerini kapsayan programın sonunda katılımcılar Bütünsel Sosyal Medya Projesi oluşturarak eğitimlerini birebir deneyimleme imkânı buluyor.

Ayrıca eğitim süresince rehberlik ve İK desteği de sağlayan #SosyalMedyaKampüsü, katılımcılarına hem sektör liderlerinden oluşan eğitmen kadrosu, hem de yeni meslektaşlarından oluşan ve her zaman irtibat halinde olabilecekleri değerli bir iletişim ağı sunuyor. Eğitim başarılarına göre katılımcılara staj ve iş imkanı sağlanabiliyor.

6 haftanın bitiminin ardından katılımcıların gelişimine katkı her zaman devam ediyor. Eğitime gelen katılımcılar sonraki dönemlerin eğitimlerine de ücretsiz katılma hakkına sahip.

dijital pazarlama eğitimi

Eğitmenlerin başka hiçbir yerde yayınlanmayan ve mesleğe dair pek çok değerli bilgiyi içeren özel eğitim notlarını da öğrencileriyle paylaşan #SosyalMedyaKampüsü, bu alanda kariyer yapmak ya da kariyer değiştirmek isteyen bireyleri, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler vb departmanlarda görev alan Orta ve Üst Düzey Yöneticileri, gelişime odaklı tüm şirketleri ve çalışanlarını, Yeditepe Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde, 26 Mart – 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek 5. Dönem – Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı’na bekliyor.

[button url=”//sosyalmedyakampusu.com/online-basvuru/” target=”_blank” text=”KAYIT OL” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ] [button url=”//sosyalmedyakampusu.com/egitim-ucretleri/” target=”_blank” text=”ÜCRET BİLGİLERİ” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ]

45 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (2)

ŞƏHIRYAR MIRZƏLIYEV

06 Mar 16

Salam Azərbaycandan Katılmak münkünmü və Tələblər nələrdir?

BATURAY

11 Mar 16

Sosyal medya ve Dijital pazarlama eğitimi İstanbul Beşiktaş'da gerçekleşecek. Eğitimimize kayıtlar devam etmektedir.