Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 7. Dönem İlk Haftası Müthişti!

Editör

İrem EMRULLAH #SosyalMedyaKampüsü Editör

SOSYAL MEDYA KAMPÜSÜ İLK HAFTASINA BOMBA GİBİ GİRDİ!

#SosyalMedyaKampüsü’nün düzenlediği Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Sertifika Eğitim Programı yedinci döneminin ilk haftasını dördüncü dönem katılımcılarında biri olarak değerlendirmek benim için çok anlamlı zira bu eğitim sayesinde kariyerine yön verenlerin içinde sadece biriyim.

Peki Park Dedeman Levent’de başlayan 7. dönemin ilk haftası nasıl izler bıraktı?

Sanat dolu bir karşılama…

#SosyalMedyaKampüsü kurucumuz Baturay Elönü’nün 22 Ekim Cumartesi günü açılış için seçtiği “Live is Life” ve daha bir çok harika şarkı Park Dedeman Levent’in fuayesinde kulaklarımızın pasını sildi. Canlı müzik eşliğinde sınıfa giriş yapan katılımcılarımız hem üzerlerinden tedirginliklerini attı, hem de ilk günden her dönem olduğu gibi tatlı dostlukların temelleri atıldı.

#SosyalMedyaKampüsü bugün böyle başladı.. Life is life ✌️Teşekkürler @metin.onderoglu ?

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 22 Ekim 2016 Cumartesi

 

“Sanatın dokunduğu hiçbir iş sıradan olmaz, kıyısında köşesinde bir yerinde sanat varsa efsane işler ortaya çıkar” düşüncesini benimseyen #SosyalMedyaKampüsü’nün sanat, müzik ve eğlence dolu sürprizleri devam edecek mi bilinmez ama ilk haftanın sürprizleri tabiki de bu kadarla sınırlı değildi…

Kendi dönemime göre bir çok şeyin daha da değiştiğini #SosyalmedyaKampüsü’nün büyüyerek geliştiğini görsemde bizim dönemimizde de yaptıkları sürprizler motivasyonumuzu arttırmıştı özellikle sevgililer günündeki müthiş sürpriz!

Okan Karacan’ın ellerinden öğlen yemeği!..

Eğitimin ikinci gününde katılımcılar öğle arasında kendilerine yapılacak sürprizden habersizdiler. #SosyalMedyaKampüsü ünlü sunucu ve şovmen Okan Karacan’ı ağırladı. Okan Karacan, yeni markası Tarihi Uzunköprü Köftecisini #SosyalMedyaKampüsü öğrencilerine tanıttı ve kendi elleri ile harika bir mangal keyfi verdi. Yedinci dönemin ikinci gününde köfteye doyduk diyebiliriz. Laf aramızda, köfteler inanılmaz lezzetli… :))

Okan Karacan sosyalmedyakampusu.com Katılımcıları eğitimdeyken @uzunkoprukoftecisi 'nin lezzetli köftelerini hazırlamaya başlamadan önce yaptığımız kayıt. katılımcılarımızdan onlar dersteylen habersiz şekilde yürüttüğümüz bu sürpriz organizasyonda Uzunköprü Köftecisi markasına ve Okan Karacan'a teşekkür ederiz. ?

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 23 Ekim 2016 Pazar

Okan Karacan katılımcılara yaptığı konuşmasında girişimciliğe teşvik etmek adına kendi projelerine katılacak kişilere e-ticaret sitelerinin tüm masraflarını karşılayacağını da söyleyerek jest yapması herkes mutlu ettiği kadar şaşırttı.

Okan Karacan 'la Mangal keyfi ? Uzunköprü Köftecisi #SosyalMedyaKampüsü'nde! ?

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 23 Ekim 2016 Pazar

Sosyal Medya Kampüsü’nden her hangi bir eğitim programı alıyorsanız sürprizlere ve fırsatlara hazır olmanız gerekiyor.

Uzunköprü Köftecisi markasıyla iş dünyasına yepyeni bir lezzet kazandıran Okan Karacan tecrübelerini paylaşıyor. ?

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 23 Ekim 2016 Pazar

Müzikle ruhumuz, köfteyle karnımız doydu… Peki sonra?

#SosyalMedyaKampüsü ilk haftasına srüprizlerinin yanı sıra dersleriyle de bomba gibi girdi. İlk dersleri Digital therapy’yi, kurucumuz Baturay Elönü’den alan katılımcılarımız, ardından Salih Başkale’nin her zamanki gibi cool ve rahatlatıcı tavrıyla Sosyal Ağlarda Marka Konumlandırması ve Yönetimi’ni dinlediler. İnteraktif bir şekilde devam eden ders oldukça verimli geçti.

#SosyalMedyaKampüsü 7. dönemi kurucumuz Halit Baturay Elönü'nün sunumuyla başladı. 🤓

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 22 Ekim 2016 Cumartesi

 

İlk günün heyecanı projeksiyonu selfie çekilirken kapatmayı unuttuk ama 7 dönemdir selfie çekiminde ustalaştığımız için fotoğrafın güzel çıkmasına engel olamadı. 😎

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 22 Ekim 2016 Cumartesi

 #SosyalMedyaKampüsü ikinci gününü Ali Erkurt’un Sosyal Ağlarda Marka Entegrasyonu’nu anlatmasıyla bomba gibi başladı. Katılımcıların hemen hepsinin oldukça dikkatini çeken bir konu olan marka entegrasyonunu anlatırken herkes pür dikkat Ali Erkurt’u dinliyordu…

 

Ali Erkurt'a harika paylaşımları için teşekkür ederiz. 🤗 #SosyalMedyaKampüsü

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 23 Ekim 2016 Pazar

Ardından Nermin Canik, A-B Testi eğitimi ve Workshop’ı ile “haydi artık uygulama yapalım” diye bağıran gözlerle bakan katılımcılarımız hem eğlenceli hem öğretici bir workshop yaptı.

 

A-B Test eğitimi ve Workshop çalışması

Eğitmen Nermin CanikDers: A-B Test eğitimi ve Workshop çalışmasıKatılımcılarımız gruplara ayrılarak projelerini anlatıyorlar. ?

Sosyal Medya Kampüsü paylaştı: 24 Ekim 2016 Pazartesi

Gruplar halinde projeler çıkartan katılımcılar çok başarılı bir şekilde Workshop eğitimini de tamamladır.

Yani demem o ki, #SosyalMedyaKampüsü sanatın, eğlencenin, bilginin ve öğrenmenin birbirine entegre bir şekilde katılımcılara aktarıldığı dünyanın en samimi eğitimi. Eee ilk haftamız da bu kadar hareketli ve güzel geçtiğine göre daha diğer haftaları herkes gibi bende heyecanla bekliyorum.

76 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)