Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 7. Dönemi 22 Ekim’de

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 7. Dönemi 22 Ekim’de

#SosyalMedyaKampüsü‘nün 7 dönemdir gerçekleştirdiği Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı 22 Ekim’de Yeditepe Üniversitesi iş ortaklığıyla Beşiktaş’da gerçekleşecek. Yaklaşık 80 saat sürecek eğitimde sektörün ileri gelen profesyonelleri ve Sosyal Medya Kampüsü’nün kemikleşmiş 22 kişilik eğitmen kadrosu global marka ve ajanslardaki tecrübelerini katılımcılara aktaracak.

sosyal medya eğitimi

yenibiris.com’un iletişim sponsoru olduğu #SosyalMedyaKampüsü’nün her dönem katılımcılarına sunduğu imkan ve hizmetleri sıralamak gerekirse;

Projeli eğitim – Türkiye’de Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri alanında projeli ilk eğitimi sunan #SosyalMedyaKampüsü size 6 haftalık eğitimde proje hazırlayabilecek seviyeye ulaşabileceğinizi garanti eder.

Sürekli eğitim anlayışı– #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarını, dahil oldukları eğitim dönemi sonrasında da eğitim ve gelişim süreçlerini kurduğu iletişim ağıyla desteklemeye devam eder. #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarının her an gelişmekte olan dijital dünyadaki yenilikleri ve teknolojiyi  takip edebilmesi için bir sonraki dönem eğitimine ÜCRETSİZ katılma hakkı sunar. Ayrıca Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği farklı eğitimlere de indirimli ya da ücretsiz yararlanma imkanı sunar.

Her katılımcıya özel rehberlik– Yine Türkiye’de ilki olduğumuz rehberlik/danışmanlık adı altında katılımcılara eğitim sürecinde ve sonrasında pusula olunmaktadır. Katılımcıların kariyerlerinde, girişimlerinde mutlak destek sağlanarak başarı olasılıkları arttırılır. Staj ve iş imkanları sunularak, global ajans ve markalarla iş görüşmesi fırsatı sağlanır.

Network – #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları, eğitmen kadrosu ve konuk konuşmacılar ile samimi iletişimler kurarak iş hayatlarında büyük avantajlar sağlayabilirler.

Motivasyon/Adaptasyon – Toplu eğitimlerde mutlak motivasyona ihtiyaç duyulur. #SosyalMedyaKampüsü eğitim verimliliğini arttırmak için tüm katılımcılara yönelik sıcak iletişim ve etkinlikler düzenleyerek sınıf için motivasyonu yüksek tutar. İş hayatında da motivasyona yönelik kurumların nasıl çaba gösterdiğini biliriz çünkü motivasyon mutlaka başarıyı peşinde getirir.

Birebir iletişim – #SosyalMedyaKampüsü ekibi dijital pazarlama sektöründe kurulu profesyonel bir ekiptir. Eğitimlerin olduğu her gün ekibimizden en az iki kişi katılımcılarla birebir ilgilenir ve tüm katılımcılar kurucumu Baturay Elönü dahil yakın takibe alınarak gelişimleri gözlenir.

SertifikaYeditepe Üniversitesi’nin resmi geçerliliği olan başarı sertifikasını proje ödevini gerçekleştiren tüm katılımcılarımıza verilir.

Referans – #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarına destek amaçlı referans olmaktadır.

[contacts address=”Beşiktaş Kampüsü” phone=”0533 542 1415″ email=”[email protected]“]

[button url=”//sosyalmedyakampusu.com/online-basvuru/” target=”_blank” text=”ONLİNE KAYIT” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ] [button url=”//sosyalmedyakampusu.com/egitim-ucretleri/” target=”_blank” text=”DETAYLI BİLGİ” size=”” type=”primary” icon=”” external=”0″ ]

sosyal medya eğitimi

84 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)