Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 3. Dönemi Başlıyor!

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 3. Dönemi Başlıyor!

Türkiye’nin en iyi Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Eğitimi Erken Kayıt Fırsatıyla 17 Ekim’de başlıyor!
Türkiye’nin en iyi Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Eğitimini gerçekleştiren sosyalmedyakampusu.com istanbul Üniversitesi’yle ortaklaşa gerçekleştirdiği eğitim programında eğitmenleri ve oluşturduğu içerik eğitimleriyle sektörde fark yaratan, en başarılı sosyal medya ve dijital pazarlama programı oluşturmuş durumda.
EN İYİ EĞİTİM KADROSUYLA EN İYİ EĞİTİM İÇERİĞİ

Eğitmen kadromuz; Türkiye’de ve globalde sosyal medya ve diijital pazarlama reklam çalışmalarında büyük işlere imza atmış ajansların en etkili profesyonel ve büyük markaların yönetici isimleri yer almaktadır.Ünlü isimlerin (sanatçılar,sosyal medya fenomenleri vb) sosyal medya üzerindeki çalışmaları ve kariyer tavsiyelerini paylaştığı sohbetlerde, katılımcıların motivasyonunu üst düzeyde tutmak ve  eğitimden maximum yararlanmaları sağlanmaktadır.

42 mezun veren #sosyalmedyakampüsü bir çok katılımcısına yeni bir iş, yeni bir staj fırsatı sunmuş, birçok katılımcısına ise aldıkları eğitimlerle projelerinde ve kariyerlerinde gelişim sağlamasına yardımcı olmuştur. Projeli tek eğitim olan Sosyal Medya Kampüsü aynı zamanda başarı gösteren katılımcılara staj imkanı fırsatı da sağlayabilmektedir. 
3. Dönem eğitiminde bir çok projenin CEO’sunu programa dahil ederek, katılıcımlara müthiş bir network edinme fırsatını da sunmuş oluyor.

Eğitimler, İstanbul Üniversitesi tarihi Beyazıt Kampüsünde 6 hafta boyunca Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşiyor. Bol uygulama çalışmalarının yanı sıra oluşturulan mail gruplarıyla katılımcıların ders içerikleri ve extra bilgilerle derste hazır olmaları sağlanıyor.

Eğitim koordinatörleri tarafından sürekli rehberlik desteği alan katılımcılar kaderine terk edilmediği gibi eğitim sonrası da aynı şekilde katılımcılara destek devam ediyor. #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları bir sonraki dönem eğitiminden de seçtiği derslere ücretsiz katılım gerçekleştirebiliyor.

PROFESYONEL OLMAYA ADIM ATABİLİRSİNİZ!

Bu eğitim sonrası bir markayı, içerik pazarlama, marka yönetimi, bütçe, facebook marketing, google adwords, seo gibi bir çok teknik konuda değerlendirebilecek ve sunum yapacak düzeye gelmek istiyorsanız #SosyalMedyaKampüsü İstanbul Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı ‘nı tercih etmeniz en doğru tercih olacaktır. Sadece mesleki açıdan değil firmanızda kurumsal iletişim ve pazarlama, satış pazarlama, sosyal medya, dijital pazarlama departmanındaki arkadaşlarınızla daha doğru çalışabilmek ya da ajanslarla olan ilişkilerinizi daha iyi yönetmek için eğitimde yer almanız bütün bu süreçleri yönetmenize yardımcı olacaktır.

ÜNLÜ KONUŞMACILAR…

Daha Önce eğitim dönemlerinde konuşmacı olarak, Müfit Can Saçıntı, Okan Karacan gibi ünlü sanatçıları konuk eden #SosyalMedyaKampüsü kentkart yönetim kurulu başkanı Dr. Mazhar Basmacı gibi iş dünyasının tecrübeli isimlerini ağırladı.

Twitter fenomenlerinden Odunherif (Kadir Doğrubakar), Nafer Ermiş, Vine fenomenlerinden Barbros Dikmen, Halilt Söyletmez, Cihan Akıncı gibi isimleri de konuk etti. Yeni dönem eğitimine hangi fenomenlerin geleceği #Sosyalmedyakampüsü eğitimlerini takip eden herkes tarafından merak konusu olmuşken, ünlü sanatçı ve sunuculardan; Mesut Yar, Engin Alkan, Armağan Çağlayan, İsmail Küçükkaya, Sunay Akın gibi isimlerle görüşmeler sürüyor.

Yoğun takvimlerinden dolayı sözleşilen ünlü konukların duyuruları eğitim tarihine yakın, sosyal medya hesaplarımızdan tüm takipçilerimize duyurulacaktır.

Diğer eğitimlere göre daha büyük başarı sağlayan #SosyalMedyaKampüsü verdiği eğitimler gibi tamamen sosyal bir eğitim platformu olması, eğitimlerinin #SosyalMedyaKampüsü hashtag’i ile tüm sosyal medya ağlarından takip edilebilmesi ve sadece dijtal sektör için eğitimler hazırlaması benzeri eğitimler arasında kendisini farklı kılıyor.

#SosyalMedyaKampüsü ‘nü bu yıl doğan grubu markası olan yenibiris.com Türkiye’nin en büyük hosting sağlayıcısı olan natro hosting ve medya sponsorluğu kapsamında ise Hürriyet, Hürriyet Kampüs, DijitalAjanslar.com, pazarlamasyon.com ve dijitalhayat.tv gibi rehber yayın organları destekleyecekler.

Dijital reklam sektörün en önde gelen isimleriyle tanışıp en iyi eğitimi almak istiyorsanız, #SosyalMedyaKampüsü İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Projeli Sertifika Programına erken kayıt fırsatıyla kayıt yaptırabilirsiniz.

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

ERCAN

11 Sep 15

Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi ile ilgili fiyat bilgisi verirmisiniz