Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 8.Dönemi Başlıyor!

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi 8.Dönemi Başlıyor!

YENİ BİR EĞİTİM, YENİ BİR GELECEK!

SİZİ #SOSYALMEDYAKAMPÜSÜ’ NÜN DÜZENLEDİĞİ SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ’NE BEKLİYORUZ

sosyal-medya-dijital-pazarlama-egitimiSosyal Medya Kampüsü’nün, 2014′ ten bu yana 200 den fazla mezun veren Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 8. dönemi,  Yeditepe Üniversitesi’yle birlikte Türkiye’nin önde gelen ajans ve markaların en etkili isimlerinden oluşan eğitmen kadrosu ve zengin ders içeriği ile 21 Ocak 2017 tarihinde Park Dedeman Levent’ de başlıyor.

Kariyer yolcuğunda network ve iş fırsatları şansını yakalayacak olan katılımcılar; Sosyal Pazarlama, Marka Entegrasyonu ve Duruşu, Sosyal Medya Takibi ve Analizi, Dijital PR Stratejileri, SEO, Müşteri Deneyimi Yaratma, Sosyal Medya Krizlerine Stratejik Yaklaşım ve Kriz Yönetimi, Marketing Reklam Kampanya Uygulamaları, Mail Marketing ve Bütünsel Sosyal Medya Projesi Oluşturma gibi sosyal medya iletişiminin tüm yönlerini 360 derece ele alarak profesyonel olarak öğrenme fırsatı bulacaklar.

Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında yaklaşık 80 saat sürecek olan eğitimde; sektörün ileri gelen profesyonelleri ve #Sosyal Medya Kampüsü’nün kemikleşmiş 22 kişilik eğitmen ve konuşmacı kadrosu global marka ve ajanslardaki tecrübelerini katılımcılara aktaracak. Ayrıca Okan Karacan, Mesut Yar, Armağan Çağlayan, Ali İhsan Varol ve alanlarında etkin blogger ve fenomenler programa dahil edilerek “Content Marketing, E-mail Marketing, Online İtibar Yönetimi, Google Analytics, SEO, Sosyal Medya Görsel İletişimi” ve daha birçok önemli konu örneklerle detaylı olarak işlenecek.

Türkiye’de Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri alanında ilk projeli eğitim olan Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi’ nin katılımcıları, #SosyalMedyaKampüsü’ nün birebir danışmanlık hizmeti sayesinde eğitmen ve konuşmacılarla samimi bir ortam içerisinde bilgi alışverişi yapabilecek.

sosyal-medya-egitimi-21-ocak-2017

Katılımcılar eğitim sonunda Proje hazırlayarak, aldıkları eğitimin her konusuna hakim ve bilgi sahibi olarak sektörde söz sahibi olabilecek konumda mezun olacaklar. Projesi başarılı olan ve devamsızlık hakkını aşmamış olan katılımcılar Yeditepe Üniversitesi ve Sosyal Medya Kampüsü tarafından  “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanarak #SosyalMedyaKampüsü’ nün referansı ile mezun olduktan sonra staj ve iş görüşmesi imkanı yakalayabilecekler. Ayrıca eğitime gelen katılımcılar, sonraki dönemlere ücretsiz katılma hakkına sahip olacak.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)