#SosyalMedyaKampüsü Başladı!

#SosyalMedyaKampüsü Başladı!

İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı amatör ruhların buluşarak uzmanlığa adım atması ile 21 Şubat tarihinde başladı.

Kariyer.net sponsorluğu ile hazırlanan İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 21 Şubat tarihinde ilk eğitimini verdi.  Açılış konuşmasını ve sınıf sosyalleşme oturumunu, sosyalmedyakampusu.com kurucusu ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitim Programı genel koordinatörü Halit Baturay Elönü gerçekleştirdi.

Sosyal Medya Uzmanlığı eğitim programının ilk gününde katılımcılara sunulan simit ve nutella sürprizi, motivasyonu üst seviyeye ulaştıran hoş bir etki yarattı. Ayrıca ilk eğitim gününde katılımcılara güzel bir merhaba notu bekliyordu.

Katılımcılara ilk gün sürprizi!

Katılımcılara ilk gün sürprizi!

Eğitimin ilk haftası İstanbul Üniversitesi akademisyen kadrosundan Hilal Özen ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İbrahim Kırcova ile başladı. Eğitim sonunda çekilen selfie fotoğrafı ise katılımcıların inancının ve mutluluğunun fotoğrafı oldu.

hilalozenibrahimkircova

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Eczacılık Fakültesi kongre merkezinde başlayan eğitim, toplamda 90 saati aşarak Türkiye’nin en iyi eğitimi konumunda yer alıyor.

#sosyalmedyakampusu selfie

Programın ikinci haftasında Mandra Filozofu olarak bilinen oyuncu/yazar/yönetmen Müfit Can Saçıntı konuşmacı olarak yer alacak. İlerleyen haftalarda ünlü konuşmacılar ile renklenmeye devam edecek olan eğitim, ayrıca hiçbir eğitim içeriğinde bulunmayan uygulamalar sunmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı için başvurulara olan yoğun ilgi ile ikinci dönem kayıtlarının daha şimdiden gündeme gelmesini sağladı. Eğitimciler, ders içerikleri ve ya merak ettiğiniz diğer konular için siteyi inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

 mandırafilozofu

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)